Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Patince: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Patince sú najjužnejšou obcou Slovenska. Mestečko sa rozkladá na ľavom brehu rieky Dunaj, kde je obklopené krásnou prírodou a neďalekými lužnými lesmi či ostrovom kormoránov. Z miestneho prístavu sa môžete vydať na romantickú vyhliadkovú plavbu alebo vyskúšať vodné skútre. Oddýchnite si v miestnom kúpalisku s liečivou vodou, ktorej blahodarné účinky sú známe už od 13. storočia. Nechýba ani saunový a toboganovej svet. Okolitou krajinou vedie spleť turistických trás, ktoré vás dovedú napríklad k archeologickému nálezisku Celemantia. Kúsok je to tiež do mesta Komárno so slávnym nádvorím Európy, pevnosťou a Podunajským múzeom.

Termálne kúpalisko Komárno Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Celoročný relax prináša **termálne kúpalisko v Komárne na ploche 2,5 hektárov**. Návštevníkov láka najmä minerálna voda s liečivými účinkami na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V letnej časti areálu sa nachádza hneď niekoľko bazénov vrátane športového a dvoch detských. Celoročne tu môžete využívať **vnútorný bazén s termálnou vodou, dve sauny s ochladzovacím bazénom, rehabilitačnú telocvičňu, ponuku masáží a fitness centrum**. V areáli strediska sú aj plážové priestory, ihriská pre deti a minigolf.
Viac informácií

Komárno Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Komárno je nielen najjužnejším, ale aj najnižšie položeným miestom v Slovenskej republike. Od svojho maďarského náprotivku ho delí len rieka Dunaj. Do maďarského mesta Komárom sa teda dostanete jednoducho len prejdením alžbetínského mostu, ktorý tieto dve mestá spája. Komárno je vďaka svojej polohe a klíme ideálnym miestom na letnú dovolenku, čo dokazuje i veľký počet rekreačných stredísk v meste a jeho blízkom okolí. Pri jeho návšteve nezabudnite na známe Nádvorie Európy a starú nedobytnú Komárňanskú pevnosť.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 16 tipov

Patince: Tipy na výlet

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Objavte to NAJ zo Slovenska: 9 NAJlepších aquaparkov (nielen) na letnú zábavu

Objavte to NAJ zo Slovenska: 9 NAJlepších aquaparkov (nielen) na letnú zábavu

 • OBJAVTE TO NAJ ZO SLOVENSKA
 • 17. 4. 2020

Horúce dni zaliate slnkom je najlepšie prežiť pri sviežej vode. K bazénom pridajte adrenalínové tobogany, vodné atrakcie a skvelý animačný program pre malých aj veľkých, a dokonalá dovolenka je na svete. Zažite ju v najlepších aquaparkoch na Slovensku!

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK