Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Baltské more: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Maják v Kołobrzegu Najobľúbenejší výlet v lokalite

Dominantou Kołobrzegu, poľského kúpeľného mesta, je krásny tehlový maják. Ide o poľskú kultúrnu pamiatku zapísanú na Zozname kultúrnych pamiatok už v roku 1964. Maják je vysoký 26 metrov a funguje zároveň aj ako rozhľadňa. Zo svojej galérie vám ponúkne nádherný výhľad na hladinu Baltského mora i celý Kołobrzeg. Dostanete sa naň však iba v letných mesiacoch, kedy si okrem výhľadu do diaľky môžete užiť skvosty mineralogického múzea. Avšak návštevu tohto miesta, hoci len zvonku, odporúčame v ktoromkoľvek ročnom období.

Viac informácií

Kúpele Kołobrzeg Najobľúbenejší výlet v lokalite

Už samotná návšteva Kołobrzegu pre vás bude liečivá vďaka špecifickej mikroklíme, kde je vzduch nasýtený jódom a lieči rôzne ochorenia respiračného systému. K tomu tu vyrástlo niekoľko desiatok kúpeľných domov, kde sa môžete oddať liečivému bahnu, soľným kúpeľom a ďalším liečebným procedúram na liečbu reumy, porúch metabolizmu či krvného obehu. Na množstvo kúpeľných domov narazíte medzi parkom Stefana Żeromskiego a ulicami Zdrojowa a Kasprowicza.

Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 30 tipov

Baltské more: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Kam za najkrajšími vianočnými trhmi v Poľsku v roku 2022?

Kam za najkrajšími vianočnými trhmi v Poľsku v roku 2022?

  • POĽSKO
  • 18. 11. 2022

K obdobiu adventu neodmysliteľne patria aj vianočné trhy. Ak vás už tie slovenské ničím neprekvapia, vyberte sa za nefalšovanou vianočnou atmosférou do Poľska. Miestne trhy vás očaria skvelými výrobkami, svetelnou výzdobou a aj niečím navyše.

Osobne overené: Recenzia pobytu pri Baltskom mori s wellness v Hoteli Victoria Spa ***

Osobne overené: Recenzia pobytu pri Baltskom mori s wellness v Hoteli Victoria Spa ***

  • OSOBNE OVERENÉ
  • 21. 9. 2022

Vydajte sa spolu s Anetou, členkou nášho Travelking tímu, do Poľska k Baltskému moru. Konkrétne do Hotela Victoria Spa ***. Aká bola cesta, ubytovanie, wellness a strava? A aké výletné ciele by ste si nemali nechať ujsť? To všetko sa dozviete.

Čo ste o Poľsku nevedeli

Čo ste o Poľsku nevedeli

  • POĽSKO
  • 9. 1. 2019

Ako dobre poznáte našich susedov? V Poľsku si zaplávate v mori, na pláži pozbierate zlato a nájdete tu aj Benátky alebo najrozľahlejší hrad na svete. Od krajiny s viac ako tisícročnou históriou nič menej ani nečakajte.