Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Mosonmagyaróvár: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Príjemné kúpeľné mestečko Mosonmagyaróvár sa nachádza na sútoku riek Mošonského Dunaja a Litavy. Miestny termálny prameň sa radí medzi 5 zdravotne najúčinnejších v celej Európe. Pýchou mesta je centrum so stredovekými uličkami, barokovými domami a sochami. Najznámejšou pamiatkou v strede mesta je hrad z 13. storočia. Nachádza sa tu tiež dom Cselleyovcov, v ktorom je expozícia priemyselného výtvarníctva a zbierka Gyurkovich s maľbami maďarských umelcov 19. a 20. storočia.

Vedecké zábavné centrum Futura Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Štvorposchodová budova **vedeckého zábavného centra Futura** ponúka to najlepšie z interaktívnych atrakcií týkajúcich sa **štyroch základných prírodných elementov** (voda, zem, vzduch, oheň). Okrem stálych expozícií si v ňom môžete užiť aj rôzne programy pre deti a dospelých. Ak máte so sebou na dovolenke zvedavého potomka, určite návštevu centra nevynechajte.
Viac informácií

Kúpele Mosonmagyaróvár Najobľúbenejšie výlet v lokalite

**Mosonmagyaróvár** je mesto v západnom Maďarsku a nachádza sa **neďaleko rakúskych a slovenských hraníc**. Hoci je to pomerne malé mesto, pýši sa krásnymi **kúpeľmi Mosonmagyaróvár**, ktoré lákajú turistov hľadajúcich odpočinok aj liečbu niektorých zdravotných problémov. Tieto liečebné kúpele s plavárňou nájdeme **uprostred zelene v blízkosti centra mesta** a ponúkajú **7 bazénov s rôznou teplotou vody**. Na svoje si tu prídu ako osoby, ktoré hľadajú relax a rekonvalescenciu, tak i priaznivci plávania. ###Bazény v kúpeľoch Mosonmagyaróvár - **Liečivý bazén** s termálnou vodou s teplotou 36 - 38 °C - **Sedací bazén I** s chladenou termálnou vodou s teplotou 30 - 33 °C - **Sedací bazén s perličkovými lavicami, masážnymi prvkami chodidiel a chrbta** s chladenou termálnou vodou s teplotou 36 - 37 °C - **Bazén pre terapeutické plávanie a cvičenie** s chladenou termálnou vodou s teplotou 28 - 30 °C - **Wellness bazén** s chladenou termálnou vodou s teplotou 32 - 34 °C - **Plavecký bazén s dĺžkou 33,3 m**, teplota 28 - 29 °C - **Plavecký bazén s dĺžkou 25 m**, teplota 26 - 28 °C Termálne pramene v Mosonmagyaróvári sa radia medzi **5 najliečivejších vôd Európy** (termálny prameň tvorí alkalická, hydrogenuhličitanová voda tryskajúce z hĺbky až 2 000 m a jej teplota dosahuje 74 °C). Voda lieči **choroby kĺbov a chrbtice, zápaly kĺbov, zápaly priedušiek** a ďalšie. Otváracia doba kúpeľov je každý deň, po celý rok 8:00 - 20:00 hodín.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 3 tipov

Mosonmagyaróvár: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK