Navštívte kúpeľné mesto Laško v Slovinsku a užite si pobyt s neobmedzeným vstupom do termálnych bazénov priamo v Hoteli Thermana Park Laško **** Superior. V cene je tiež polpenzia, fitness a animačné a rekreačné programy. Deti do 4,9 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Hotel Termana Park Laško ****Superior sa nachádza uprostred zelene len 15 minút pešo od centra kúpeľného mesta Laško. Za svoje služby získal už niekoľko ocenení, napríklad TripAdvisor Traveler's Choice Award v rokoch 2009 - 2015 a pravidelne sa umiestňuje v súťaži o najlepší bazén Slovinska. Až vás omrzia prechádzky krásnym kúpeľným prostredím v slovinskom štýle alebo 500 m vzdialenom parku Zdraviliski, vydajte sa napríklad na výlet k zámku Celje (10 km), Pivnej fontáne Žalec (16,9 km) či k jazeru Šmartinjsko (16 km).

Kde budete spať?

Hotel je moderný a izby sú štýlovo zariadené. Nájdete tu TV, minibar, trezor aj kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, fén a župan. Zaujímavosťou je, že každé poschodie hotela ponúka izby v inej farbe a uplatňuje tak princípy farebnej terapie. Podľa poschodia sa tak ocitnete v oranžovej, béžovej, modrej alebo zelenej izbe, každá farba bude na vaše telo pôsobiť trochu inak.

Na čom si pochutnáte?

Polpenziu si vychutnáte v hotelovej reštaurácii, zavítajte tiež do kaviarne alebo môžete ochutnať tunajšiu termálnu vodu. Pitná kúra čistí a detoxikuje vaše telo.

Kde budete relaxovať?

Najväčší relax si užijete v hotelovom termálnom wellness s bazénmi. Vnútorný areál zahŕňa bazén s vlnobitím (31 °C), rekreačný a masážny bazén (32 °C), divokú rieku (32 °C), tri vírivky nad bazénom (34 °C), Kneippov chodník a detský zábavný vodný park so šmýkačkou.

Hotel Thermana Park Laško ****Superior

Hotel Thermana Park Laško ****Superior

Zdraviliška cesta 6 , Laško
Slovinsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 20 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,8 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
10 m

Tipy na výlet

Kúpeľné mesto Laško

Kúpeľné mesto LaškoTip na výlet

Kúpeľné mesto Laško sa nachádza uprostred zelených kopcov v údolí rieky Savina na juh od Mariboru. Pri pobyte si tu užijete krásnu prírodu aj termálne kúpele. Voda má príjemných 32 - 34 ° C a vďaka vysokému obsahu vápniku, sodíka a horčíka prispieva k liečbe reumatických a kĺbových ochorení. Areál kúpeľov si však užijú aj deti, na ktoré tu čaká bazén so šmykľavkami, bazén s morskými vlnami a divoká rieka. Okrem vody tu tečie aj dobré pivo, od roku 1825 tu varí Laško Pivo a Zlatorog.

Viac informácií
Hrad Celje
Hrad Celje
Dom na strome
Dom na strome
Šmartinsko jazero
Šmartinsko jazero