Na pobyte vo Veľkom Mederi si užijete ubytovanie v apartmánoch Karmon Park s vybavenou kuchynkou, bohaté raňajky, športové aktivity i kúpanie. Do termálov Thermal Corvinus máte 10% zľavu. Využiť môžete ihrisko, stolný tenis, futbal a detské ihrisko.

Thermal Corvinus Tip na výlet

Hlavným lákadlom Veľkého Medera je termálny komplex Thermal Corvinus, ktorý ponúka 8 bazénov s termálnou liečivou vodou. Ideálne je ako pre rodiny s deťmi, tak napríklad aj pre seniorov.

Vo všetkých 8 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Vstupné pre dospelú osobu vyjde na 8,50 €/deň a pre dieťa do 15 rokov 5,50 €/deň.

Pokojné ubytovanie pre rodiny pri termáloch Veľký Meder

Vychutnajte si dovolenku vo Veľkom Mederi v apartmánovom dome Karmon Park. Hosťom ponúka dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové apartmány s možnosťou prístelky. V každom apartmáne nájdete spálňu, TV, kúpeľňu so sprchou a WC a kompletne zariadenú kuchynku (sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad).

Okrem samotného ubytovania sa tu nachádza aj priestor pre aktívne trávenie voľného času - k dispozícii je futbalové, volejbalové a nohejbalové ihrisko, stolný tenis, stolný futbal aj biliard. Deti poteší detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou a šmýkačkou.


Apartmány ležia len 100 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus.


V areáli apartmánového domu tiež môžete posedieť na záhrade a využiť možnosť grilovania. V Karmon Parku je tiež možné dohodnúť sa na návšteve farmy, kde vám predstavia každodenný život na statku s domácimi zvieratami. Chovajú tu kozy, kravy, ovce, morky, husi, osla i pštrosa.

Karmon Park (SK)

Čičovská 3687/49, Veľký Meder
Slovenská republika

+421 918 999 338

info@karmonpark.sk

Check In
11:00 - 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik (malá rasa) za poplatok 4 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
100 m
Zástavka
100 m
Aquapark
100 m