Doprajte si oddych v Hoteli Agatka Bratislava **** a zažite ten pravý komfort presne podľa vašich predstáv. Užite si chutnú stravu formou polpenzie, welcome drink a spoznajte našu metropolu so všetkým, čo k tomu patrí. Dieťa do 11,9 rokov má pobyt zdarma.

O ubytovaní

V Hoteli Agatka Bratislava **** na okraji Bratislavy sa budete cítiť ako v rozprávke. Štýlový hotel v budove neoklasicistického zámočku zo 17. storočia leží v tesnej blízkosti prírodnej rezervácie Šúrsky prales a zároveň je to odtiaľto iba 25 minút do centra mesta.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v dvojlôžkových izbách s oddelenými alebo manželskými posteľami a možnosťou prístelky. Aj keď je každá izba zariadená v inom štýle, všetky štandardne majú televíziu, fén, telefón, prípadne trezor či minibar. Nechýba samostatnú kúpeľňa. V každej je dostupné WiFi pripojenie. Celkovo je v hoteli dostupných 27 izieb a apartmánov.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s výhľadom na nádvorie si pochutnáte na špecialitách domácej i zahraničnej kuchyne. Raňajky si vyberiete z bohatých švédskych stolov. Večere sa skladajú celkom z dvoch chodov a budete mať možnosť vybrať si z menu podľa vašej chuti.

Niečo naviac

Skvelú zábavu a športové vyžitie budete mať blízko počas celého pobytu. Priamo v areáli hotela nájdete jazdeckú školu so 40 koňmi.

Hotel Agatka Bratislava ****

Hotel Agatka Bratislava ****

Pezinská 901/5 , Chorvátsky Grob
Slovenská republika

+421 911 909 550

info@hotelagatka.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 7 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 5 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Aquapark
17 km
Zjazdovka
23 km