V Hunguest Hotel Répce GOLD **** v kúpeľnom meste Bük prežijete luxusnú dovolenku. Do termálnych kúpeľov sa dostanete z hotela priamou chodbou, užijete si aj hotelové wellness s bazénom, vírivkou a saunami. Tešte sa tiež na vynikajúcu polpenziu.

Kúpele Bükfürdo Tip na výlet

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 3 750 HUF.

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Viac informácií

Luxusné ubytovanie s prístupom do kúpeľov

Hunguest Hotel Répce GOLD **** stojí v kúpeľnom meste Bük na úpätí rakúskych Álp a ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie a služby. Túžite po pohodlí a relaxe? Vydajte sa práve sem.

Čaká vás ubytovanie v nefajčiarskych izbách so sprchou alebo vaňou, väčšina izieb má aj balkón. Po celú dobu pobytu si vychutnáte raňajky a večere formou bufetu. V hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na maďarskú i medzinárodnú kuchyňu, vyberie si teda naozaj každý.

Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom

Veľkou prednosťou hotela je chodba, ktorá ho priamo prepája s termálnymi kúpeľmi Bük. Môžete sa preto už na izbe obliecť do županu a vyraziť si užívať liečivú vodu a osviežujúce procedúry. V cene balíčka máte vstup do prvej a druhej zóny z troch zón kúpeľov. Areál kúpeľov ponúka celkom 33 bazénov s plochou viac než 5 200 m², liečivú termálnu vodu s teplotou 32 - 38 °C, detský bazén, plytký bazénik s atrakciami.

Relax vďaka neobmedzenému wellness

Dokonalý relax poskytuje aj samotný hotel vo svojom wellness centre. Zaplávajte si v bazéne, uvoľnite sa vo vírivke, parnej kabíne alebo v niektorej zo sáun. Wellness je otvorené po celý deň.

Ponukou wellness a kúpeľmi rozmaznávanie v Hunguest Hotel Répce GOLD **** nekončí. Za poplatok môžete zájsť do kaderníctva, na masáž alebo manikúru. Pre vašu zábavu je k dispozícii biliard, stolný tenis alebo miestnosť s X-boxom. Nuda vás na dovolenke v maďarskom Büku rozhodne nestretne.

Hunguest Hotel Répce GOLD ****

Európa út 3., Bük
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
3,8 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
10 m
Zastávka
0,4 km