• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 13 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Wesselényi Hotel Györ *** v obľúbených kúpeľoch

Vydajte sa do kúpeľného mesta Györ a doprajte si luxusné ubytovanie v maďarskom Wesselényi Hotel Györ***. Vďaka perfektnej polohe hotela dorazíte do známych termálnych kúpeľov behom 15 - 20 minút chôdze alebo už za 5 minút jazdy autom.


Novozrekonštruovaný hotel zaisťuje pre svojich návštevníkov služby vysokého štandardu, je preto vhodnou voľbou aj pre náročných zákazníkov.


Izby hotela sú komfortne zariadené - nájdete tu TV, rádio, minibar, vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha). Pre maximálne pohodlie všetkých hostí je tu k dispozícii aj klimatizácia a balkón. Tešte sa aj na vynikajúce raňajky, ktoré sa podávajú v čase od 6:30 do 9:30 hodín.

Hotel sa taktiež môže chváliť svojou skvelou dostupnosťou - nachádza sa totiž len zhruba 100 metrov od autobusovej a vlakovej stanice a Je tak skvelým východiskovým bodom na výlety do okolia.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Vladimír K.)

Hotel blízko obou nádraží. Parkoviště uvnitř hotelu není velké, ale je pár míst i před hotelem. Pokoje slušné a čisté. Přátelům se na pokoji netopilo a nepodařilo se ani po urgenci u personálu. Naštěstí nebyla velká zima!! Personál příjemný a ochotný. Snídaně šv. stoly, večeře servírovaná. Polévka, druhý chod a zákusek. Nápoje se platily. Do centra cca 5 min., do termálu přes město cca 15-20 min., ale v pohodě. Sleva do termálu je na celodenní vstup, ale pouze s jednou skříňkou pro 2 osoby. Nebyl zas takový problém. Před vánoci je město nádherně vyzdobené a stánky s jídlem a nápoji patřící k vánocům :-). Celkově jsme byli spokojeni. Doporučuji navštívit. (hlavně před vánoci).

Skvelé (Frantisek T.)

Zodpovedalo to ponuke ktoru sme dostali. Personal bol ustretovy. Poloha hotela vyborna.

Vynikajúce (Marek Z.)

Velice milí lidé, polopenzi nám po celou dobu zajišťoval sám pan majitel.