Wellness Penzión *** Strachan

Wellness Penzión *** Strachan

Ždiar 530, Ždiar
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
SKZ group, s.r.o IČ: 47591323


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 20 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,8 km
Zjazdovka
100 m
Bežkovanie
1 km

O ubytovaní

Wellness Penzión *** Strachan sa nachádza v malebnej horskej dedinke Ždiar v srdci Belianskych Tatier. Nádherná okolitá príroda ponúka množstvo atraktívnych možností výletov a športových aktivít.

Celá rodina si užije veľa zábavy pri hraní minigolfu vedľa hotela či v Strachankovom Family Parku (0,8 km). Ako na dlani uvidíte majestátne štíty Tatier z Chodníka korunami stromov Bachledka (7 km). Zaujímavé informácie o histórii a prírode Belianskych Tatier sa dozviete v neďalekom Muzeu Ždirasky dom (2 km). Pri výletoch môžete zdolať niektoré z okolitých vrcholov ako Javorinka (4 km) alebo Mogunka (6 km). Obľúbenými cieľmi turistov sú ďalej napríklad zámoček Hohenlohe (8 km), drevený kostolík sv. Anny (8 km) alebo Kežmarský hrad (25 km).

Milovníkov zimných športov poteší, že najbližší vlek Ski centra Strachan nájdu priamo pred penziónom, a tak si stačí obuť lyže a vyraziť na zjazdovku. Ďalšími skvelými možnosťami v okolí sú lyžiarske areály Ski Monkova dolina (1,5 km) a Bachledka & Sun (6 km). Spestrením môže byť aj návšteva Ski múzea (15 km) s expozíciou venovanou zimným športom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe s balkónom s krásnym výhľadom na Tatry. Izby sú zariadené v drevenom štýle a pôsobia veľmi útulne. K vybaveniu patrí WiFi pripojenie a televízia a samozrejme aj vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno pobytu sa v reštaurácii s letnou terasou môžete tešiť na raňajky vo forme bufetu s bohatým výberom teplých i studených pokrmov. Na bufetových stoloch nájdete okrem čerstvého pečiva a koláčov aj údeniny, syry, ovocie a zeleninu, rozmanité nátierky, džemy, jogurty, cereálie, vajíčka na rôzne spôsoby, orechy, sušené ovocie a ďalšie. Na zapitie sú k dispozícii teplé aj studené nápoje vrátane kvalitnej kávy. Pokiaľ cez deň vyhladnete, je možné objednávať dobroty zo stáleho jedálneho lístka. Večere majú opäť formu bufetu. Súčasťou večernej ponuky je polievka a najrôznejšie špeciality tradičnej slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Pre zástancov zdravej výživy ide tu šalátový bar a pokrmy pre vegetariánov, vegánov i celiakov. Personál vám na jedenie ochotne odporučí lahodné vína. V prípade nízkej obsadenosti sú večere servírované.

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom zamierte do wellness centra, ktorého súčasťou je vírivka a sauny (parná, fínska a infra). Relaxačná zóna ponúka nádherný výhľad na štíty Belianskych Tatier. Deň si môžete navyše spestriť masážou.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je k dispozícii detský kútik plný hračiek a detské ihrisko.

Overené Travelkingom

“Dovolenka v Penzióne Strachan *** bola parádna. S nadšením sme si užili štýlovú drevenú izbu s výhľadom na hory, chutnú tradičnú slovenskú kuchyňu v podobe polpenzie aj relaxáciu vo wellness s vírivkou a saunami. Ja osobne oceňujem aj masáž a miestneho maskota, bernského salašníckeho psa, ktorý nás občas prišiel pozdraviť pri večeri. Z výletov odporúčam digitálnu galériu Poliankovo a prechádzku okolo Štrbského plesa, aj keď v Tatrách je možností veľa úplne pre každého!” Prečítajte si celú recenziu

Nikol Chrástová - Marketingový tím
Osobne overené v: Apríli 2023

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Bachledka
Chodník korunami stromov Bachledka
Belianska jaskyňa
Belianska jaskyňa
Štrbské pleso
Štrbské pleso