Thermal Hotel Visegrád ****superior

Thermal Hotel Visegrád ****superior

Lepence völgy 2., Visegrád
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00
Check Out
11:00
Domáci maznáčik
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Thermal Hotel Visegrád ****superior je prepychové ubytovanie v malebnej oblasti Dunaja v pokojnom prostredí a tesnej blízkosti lesoparku Pilis, ktorý je ako stvorený ku krásnym prechádzkam. Pokiaľ holdujete golfu, iste vás poteší blízkosť minigolfového ihriska (cca 7 km). Ak vám nádherné wellness centrum v hoteli nebude stačiť, vydajte sa necelých 18 km na Termálne kúpalisko Vadas do Štúrova alebo 26 km k jazeru Omszki-tó.

Kde budete spať?

Ubytovanie budete v luxusne zariadených izbách s nádherným výhľadom do okolitej prírody. Každá izba je vybavená satelitnou TV, trezorom, minibarom, klimatizáciou, balkónom a vlastnou kúpeľňou s WC, sprchou, fénom a županom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť na bohatú polpenziu a rôzne špeciality šéfkuchára, ktorý varí pokrmy z kvalitných a čerstvých surovín. Na vyžiadanie je možné pripraviť aj pokrmy pre hostí so špeciálnymi požiadavkami a pre deti.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness je bohaté. Užite si vírivku, fínsku, infra či parnú saunu s tepidáriom, vnútorný, vonkajší, detský a termálny bazén a mnoho ďalšieho. K dispozícii sú tiež masáže a ďalšie procedúry.

Cestujete s deťmi?

V hoteli nájdete aj detské ihrisko a detský kútik.