Spa & Wellness Hotel Orchidea ***

Spa & Wellness Hotel Orchidea ***

Rozmarínová 3326/2, Veľký Meder
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
76 m
Zastávka
0,5 km

O ubytovaní

Umiestnenie Spa & Wellness Hotela Orchidea *** vytvára dokonalé prostredie pre aktívnu relaxáciu. Nájdete ho totiž v meste Veľký Meder na západe Slovenska, len pár metrov od termálneho aquaparku Thermal Corvinus a 25,6 km od slávneho kúpeľného mesta Győr.

V aquaparku Thermal Corvinus (76 m) na vás čaká 13 bazénov s termálnou vodou, obrovské tobogány, divoká rieka a iné rôznorodé vodné atrakcie. Nechýba ani saunový svet s 5 druhmi sáun a pestrá ponuka masáží a ďalších procedúr. Plne oddýchnutí sa môžete napríklad prejsť na koni na ranči Czajlik (25,4 km), zažiť adrenalínovú jazdu na autodróme Slovakia ring (32,1 km) alebo sa plaviť loďou po nádrži Vodné dielo Gabčíkovo (22,4 km). Na výlet sa vyberte do prírodnej rezervácie Klátovské rameno (23,8 km) alebo do chránenej prírodnej oblasti Číčovské mŕtve rameno (12,5 km). Nadšení cyklisti tiež určite ocenia zaujímavé cyklotrasy, ako je napríklad Dunajská cyklomagistrála.

Za pamiatkami môžete vyraziť napríklad do Dunajskej Stredy (21,5 km), kde uvidíte rímsko-katolícky kostol sv. Juraja zo 14. storočia, Žltý kaštieľ, ktorý je v súčasnosti sídlom Žitnoostrovského múzea, alebo radnicu z roku 1902, ktorej súčasťou bývala aj strážnica a dve väzenské cely. Kúsok od hranice tvorenej riekou Dunaj potom nájdete maďarské mesto Györ (25,6 km) známe svojou kúpeľnou kultúrou a bohatou históriou. Prejdite sa po nádhernom barokovom námestí Bécsi kapu tér a pokochajte sa architektúrou Opátskeho domu z 18. storočia. Oddýchnite si v miestnych kúpeľoch alebo v mestskom parku Batthyány tér a prezrite si pôsobivú budovu radnice s takmer 60 m vežou. Nudiť sa rozhodne nebudete.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v komfortnej dvojlôžkovej izbe (cca 24 m²) s balkónom. Súčasťou izby je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a fénom. Postele v izbe môžu byť oddelené alebo spojené do dvojlôžka, v prípade potreby sa dá pridať aj prístelka. K vybaveniu ďalej patrí televízia, WiFi pripojenie, chladnička, telefón a trezor.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte pestré raňajky servírovanou formou bufetu s bohatým výberom slaných, sladkých, studených a teplých jedál. Obed si môžete zvoliť z klasického menu reštaurácie, kde nájdete slovenské, české aj medzinárodné jedlá. Súčasťou hotela je aj malá útulná kaviareň, kde si popoludní vychutnáte šálku kávy a zákusok. Na večeru sa opäť môžete tešiť na švédske stoly prekypujúce dobrotami, v prípade menšej obsadenosti je večera servírovaná. Deň môžete zakončiť aj pohárom niečoho dobrého, napríklad exkluzívnym vínom z viníc Topoľčianky.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness centrum sa delí na bazénový svet a saunový svet. V bazénovom svete si zaplávate v 10 m dlhom plaveckom bazéne s protiprúdom a oddýchnete si v perličkovom kúpeli, v saunovom svete sa prehrejete vo fínskej saune, aromatickej parnej saune alebo v soľnej kabíne. Na schladenie vám poslúži ponorný ochladzovací bazénik, ľadopád alebo ľadové vedro a na následnú relaxáciu môžete využiť odpočiváreň s vyhrievanými ležadlami.

Dokonalým zavŕšením vášho wellness zážitku môže byť niektorá z masáží či ozdravných a relaxačných procedúr, napríklad rašelinový zábal, detoxikačný peeling alebo turecká očistná masáž Hammam.