Villa Smetana ****

Villa Smetana ****

Krále Jiřího 5, Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
10 m

O ubytovaní

Karlovarský Villa Smetana **** sa skladá z 2 víl postavených už v roku 1900. Nájdete ho v hneď vedľa Becherovej vily (60 m) a zároveň stále blízko kúpeľného centra. Do Múzea voskových figurín (600 m), k Mlýnskej kolonáde (750 m), Tržnej kolonáde (1,1 km), k prameňu Vřídlo (1,3 km ) aj na vyhliadku Jelení skok (1,2 km) sa vydajte pokojne pešo a kochajte sa ich krásami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 52 komfortných izieb s priestranným lôžkom, satelitnou televíziou, trezorom, minibarom, konferenčným stolíkom, dostatkom úložných priestorov a vlastnou kúpeľňou s vaňou či sprchou a fénom. Vhod príde aj župan a papuče. Niektoré izby majú naviac balkón.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii a kaviarni s romantickým dizajnom si pochutnáte. Na raňajky si vyberiete z bohatej ponuky pečiva, cereálií, mliečnych výrobkov, údenín, čerstvého ovocia i zeleniny. Nechýba ani teplý bufet s vajcami, párky, lievance a množstvom ďalších dobrôt. Obed či večeru si potom podľa chuti vyberiete z jedálneho lístka. Na kávu, dezert či pohárik niečoho ostrejšieho zájdite do Lobby baru.

Kde budete relaxovať?

Vo wellness centre sa o vás postará celkom 12 zdravotníkov a vyberiete si z viac ako 34 rôznych relaxačných a liečebných procedúr. K dispozícii je priestranný bazén, vírivka, fínska sauna, parná sauna aj infra sauna. Doprajte si tiež masáž, inhaláciu, zábal, kúpeľ či inú z procedúr.

Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch som bol prvýkrát a šlo o úžasný zážitok. Krásna architektúra, príjemní ľudia a množstvo zelene. Tiež hotel je krásne architektonicky riešený a má veľmi milý a profesionálny personál. Hotel je skôr menší, pôsobí rodinne, preto sme sa tu cítili naozaj vítaní. K tomu tu sú priestranné izby, krásny výhľad do záhrady a k tomu úplný pokoj a ticho. Villa Smetana pre nás bola super voľbou aj preto, že je možné ubytovať sa so psíkom. Ak znova vyrazíme do Karlových Varov, určite jeho služby radi znova využijeme.” Prečítajte si celú recenziu

Peter Kóša - Spolumajiteľ Travelkingu
Osobne overené v: Máji 2022

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch