O ubytovaní

Nedávno vybudovaný a moderne zariadený šumavský Resort Orsino je komplex štyroch samostatných budov, ktorý sa nachádza v Hornej Planej priamo pri priehrade Lipno.

Do Novej Pece (10,3 km), odkiaľ sa vám k Plešnému jazeru a na vrch Plechý (1 378 m n. m.) bude najlepšie vychádzať, sa autom dostanete do 15 minút. V Českom Krumlove (32 km) s UNESCO pamiatkami budete do 30 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 41 svetlých štýlových dvoj až trojlôžkových izieb s možnosťou prístelky. Každá izba je okrem nového nábytku a pohodlných lôžok vybavená tiež televíziou, WiFi pripojením a niektoré i minichladničkou.

Na čom si pochutnáte?

Na výborných bufetových raňajkách aj večerách si pochutnáte v reštaurácii s nádherným výhľadom na Lipno. Pokrmy sú pripravované vždy z čerstvých regionálnych potravín. Samozrejmosťou je tiež široká ponuka nápojov vrátane kvalitných českých i zahraničných vín.

Kde budete relaxovať?

Vo wellness centre je vyhrievaný bazén, parná sauna a relaxačná zóna. Za príplatok môžete využiť aj privátnu vírivku alebo si dopriať jednu z mnohých ponúkaných masáží.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pri hoteli detské ihrisko.

Niečo naviac

Súčasťou areálu je ihrisko na loptové hry, kroket, relaxačná zóna s lehátkami a vlastný vstup do Lipna s piesočnou plážou.

Tiež si tu môžete zapožičať kolobežky a paddleboard, k dispozícii je tiež úschovňa bicyklov a lyží.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jana M.) ( - Česko)

Tak musíme pochválit úplně všechno. I to počasí nám vyšlo.

Vynikajúce (Marie K.) ( - Česko)

Vše bylo v pořádku, strava výborná a personál příjemný.

Vynikajúce (Jaromír U.) ( - Česko)

Strava dobrá, velký výběr. Personál milý a ochotný, včetně pana kuchaře. Ubytování pěkné s výhledem na Lipno.