O ubytovaní

Penzión Šilon nájdete v tatranskej obci Ždiar, ktorá leží medzi Spišskou Magurou a pohorím Belianske Tatry. Je obklopený lesmi a nádhernou prírodou, takže tu zažijete ideálnu rodinnú dovolenku. Navštívte v okolí napríklad krásny Chodník korunami stromov Bachledka, prezrite Beliansku jaskyňu alebo si urobte krátku túru na Slodičovský vrch či Magurku, krásne prechádzky si však užijete aj v okolí penziónu. V zime si vychutnajte zimné športy v niektorom z lyžiarskych stredísk, napríklad v Skicentre Strachan len 1,8 km od penziónu.

Kde budete spať?

Pre hostí sú k dispozícii útulne zariadené izby s nádherným výhľadom na vrcholky Belianskych Tatier. Penzión ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, aj v izbách pre 4 až 5 osôb. Súčasťou všetkých izieb je TV, rýchlovarná kanvica a kúpeľňa so sprchou a WC.

Na čom si pochutnáte?

Penzión ma vlastnú reštauráciu, v ktorej si pochutnáte na domácej slovenskej kuchyni.

Niečo naviac

Na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť, kde si vo voľnom čase môžete zahrať stolný tenis.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (David Š.) ( - Česko)

Pobyt perfektní a poskytnuté služby také v pořádku. Co se týče jídla také v pořádku. Velmi nám chutnalo.

Dobré (Jarmila P.) ( - Slovensko)

Museli sme si vypýtať, čo nám patrilo.

Skvelé (Petra K.) ( - Česko)

Výborné snídaně i večeře, milá paní domácí, úžasný výhled z okna. Penzion přátelský k dětem. Jen zápach z koupelny, asi z odpadu nám to trochu kazil. Jinak maximální spokojenost, volila bych toto ubytování klidně znova.