Penzion Šilon

Penzion Šilon

Ždiar 302, Ždiar
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,7 km
Aquapark
32 km
Zjazdovka
2,8 km

O ubytovaní

Penzión Šilon nájdete v tatranskej obci Ždiar, ktorá leží medzi Spišskou Magurou a pohorím Belianske Tatry. Je obklopený lesmi a nádhernou prírodou, takže tu zažijete ideálnu rodinnú dovolenku. Navštívte v okolí napríklad krásny Chodník korunami stromov Bachledka, prezrite Beliansku jaskyňu alebo si urobte krátku túru na Slodičovský vrch či Magurku, krásne prechádzky si však užijete aj v okolí penziónu. V zime si vychutnajte zimné športy v niektorom z lyžiarskych stredísk, napríklad v Skicentre Strachan len 1,8 km od penziónu.

Kde budete spať?

Pre hostí sú k dispozícii útulne zariadené izby s nádherným výhľadom na vrcholky Belianskych Tatier. Penzión ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, aj v izbách a apartmánoch pre 4 osoby.

Dvojlôžková izba meria približne 12 m² a môže byť vybavená manželskou posteľou alebo oddelenými jednolôžkami. V izbe ďalej nájdete televíziu, šatníkové skrine, stolík s posedením a rýchlovarnú kanvicu. Súčasťou je aj kúpeľňa so sprchou alebo vaňou.

Trojlôžková izba je o niečo väčšia, má cca 15 m², a nájdete v nej manželskú posteľ a samostatné jednolôžko. Nechýbajú šatníkové skrine, televízia, rýchlovarná kanvica, stolík s posedením a vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Štvorlôžková izba (20 m²) ponúka manželskú posteľ a 2 jednolôžka, posedenie, televíziu, šatníkové skrine, rýchlovarnú kanvicu a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou. Izba má navyše aj vlastný balkón.

Štvorlôžkový apartmán sa skladá z 2 oddelených miestností, a poskytne vám tak viac súkromia. Ani v tejto izbe nechýba televízia, posedenie, rýchlovarná kanvica, úložné priestory a kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Penzión ma vlastnú reštauráciu, v ktorej si pochutnáte na domácej slovenskej kuchyni.

Niečo naviac

Na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť, kde si vo voľnom čase môžete zahrať stolný tenis.

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Bachledka
Chodník korunami stromov Bachledka
Belianska jaskyňa
Belianska jaskyňa
Ľudové múzeum – Ždiarsky dom
Ľudové múzeum – Ždiarsky dom