Penzion na Lůkách

Penzion na Lůkách

Horní Bečva 0296, Horní Bečva
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
22 km
Zjazdovka
3,2 km

O ubytovaní

Penzión Na Lůkách ponúka príjemné ubytovanie uprostred nádhernej beskydskej prírody. Nájdete ho v horskej obci Horní Bečva, ktorá je súčasťou CHKO Moravskosliezske Beskydy.

Okolím vedie množstvo turistických trás, a tak je penzión ideálnym východiskovým bodom na výlety po zaujímavých miestach tohto rázovitého kraja. Pri zdolávaní hory Radhošť (15 km) sa po ceste zastavte na Pustevnách (11 km) s úchvatnými chatami od architekta Dušasa Jurkoviča a potom tiež pri soche Radegasta (13 km). Za krásnymi výhľadmi sa vydajte na Jurkovičovu rozhľadňu (16 km) alebo na Chodník Valašska (12 km).

Počas horúcich letných dní sa vydajte za osviežením k vodnej nádrži Horní Bečva (2 km) alebo do Aquaparku Frenštát pod Radhoštěm (25 km). V zime sa vydajte na bežky alebo na lyžovačku do neďalekého Ski areálu Rališka (3,2 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvoj až štvorlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. Všetky izby sú vybavené WiFi pripojením a televíziou, niektoré umožňujú aj prístelku.

Za príplatok je možné zaistiť ubytovanie v apartmáne až pre 4 osoby. Ten sa skladá zo spálne, predsiene, kúpeľne a obývačky s krbom, kuchynkou a pohodlnou rozkladacou pohovkou.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne si pochutnáte na skvelej kuchyni pripravenej z lokálnych surovín. V modernej reštaurácii s krbom a terasou na vás každé ráno bude čakať bohatý raňajkový bufet. Večera pre hostí penziónu majú podobu dvojchodového servírovaného menu s možnosťou výberu.

Kde budete relaxovať?

Penzión disponuje saunou pre 8 osôb, v ktorej si skvele oddýchnete.

Cestujete s deťmi?

Zábavu si malí hostia užijú v detskej herni a na vonkajšom ihrisku.

Niečo naviac

V penzióne je tiež biliard, ruské kolky, za pekného počasia oceníte aj ihrisko, vonkajšie ohnisko a gril.

Tipy na výlet

Beskydy
Beskydy
Pustevny
Pustevny
Jurkovičova rozhľadňa
Jurkovičova rozhľadňa