Penzion a sklep u Tomčalů

Penzion a sklep u Tomčalů

Čejč 398, Čejč
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
DUKACSO MORAVIA, spol. s r.o. IČ: 48532959


.

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,7 km
Aquapark
42 km

O ubytovaní

Penzión a vináreň U Tomčalů nájdete vo vinárskej obci Čejč neďaleko ďalších preslávených dediniek ako sú Velké Pavlovice (13,9 km), Bořetice (9,6 km), Čejkovice (7,4 km) a Mutěnice (9,3 km). O zaujímavé výletné ciele tu rozhodne nebudete mať núdzu.

Pozrite sa napríklad na Chodník nad vinohradmi (7,3 km) – nevšednú rozhľadňu neďaleko Kobylí, ku ktorej navyše vedie aj náučný chodník. Prezrite si drevený veterný mlyn vo Vrbiciach (8,9 km) a prírodnú pamiatku Výchoz (3,7 km), alebo si užite výhľad do okolia z rozhľadne Kraví hora (12,3 km), odkiaľ uvidíte na okolité vinohrady, vodnú nádrž Nové Mlýny aj Pálavské vrchy.

Medzi zaujímavé atrakcie v okolí patrí zoologická záhrada Hodonín (19,8 km) alebo barokový zámok Milotice (18,9 km). Milovníci historickej architektúry si rozhodne nemôžu nechať ujsť návštevu Lednicko-valtického areálu (27,4 km) so zámkami Lednice a Valtice, skleníkom a rozsiahlym parkom s ďalšími stavbami.

Kde budete spať?

K dispozícii je celkom 9 izieb. Všetky sú moderne zariadené a majú vlastné sociálne zariadenie a možnosť prístelky. Za doplatok sa môžete ubytovať v parádnom izbe s vlastnou vírivou vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii si pochutnáte na raňajkách a vynikajúcich pokrmoch domácej kuchyne. Na objednávku vám v penzióne radi pripravia zabíjačku plnú zabíjačkových pochúťok. Súčasťou penziónu je tiež vínna pivnica s kapacitou až 100 osôb a ponukou degustácie miestnych vín.

Kde budete relaxovať?

V penzióne si môžete oddýchnuť vo vírivke (len na vybraných izbách) a tiež vo fínskej saune.

Tipy na výlet

Južná Morava
Južná Morava
Lednicko-valtický areál
Lednicko-valtický areál
CHKO Pálava
CHKO Pálava