Pension Masonic House ****

Pension Masonic House ****

T. G. Masaryka 115, Loket
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 150 - 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
8 km
Zastávka
0,4 km

O ubytovaní

V historickom, kráľovskom meste Loket kúsok od Karlových Varov (14 km) nájdete krásny, štvorhviezdičkový Pension Masonic House priamo na námestí, v centre pamiatkovej rezervácie. Z okien hotela budete mať výhľad na dominantu mesta a zároveň najobľúbenejší turistický cieľ tejto oblasti, gotický hrad Loket z 13. storočia, kde vyrastal Karel IV. Zároveň sa z Lokta dostanete do Karlových Varov len krátkou, 15-minútovou cestou autom.

Kde budete spať?

Penzión ponúka dokopy 5 útulných izieb. Všetky sa nachádzajú na treťom poschodí tohto historického domu, a je z nich perfektný výhľad na hrad Loket, historické námestie aj hradné opevnenia. V každej izbe nájdete LED TV so satelitným príjmom a vstupom na USB, WiFi pripojenie, minibar, sadu na prípravu teplých nápojov a samostatnú kúpeľňu so sprchovým kútom, toaletou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Penzión síce nemá vlastnú reštauráciu v pravom slova zmysle, zato sa ale môže pochváliť krásnym Café-barom Masonic s interiérom v kubánskom štýle a kurióznou zbierkou dokumentov alebo históriou kultu kubánskych cigár Fidela Castra. Podávajú sa tu raňajky formou bufetu, prípadne servírované večere.

Niečo naviac

Súčasťou penziónu je aj unikátne Múzeum tajných spolkov, jedno zo siedmich na svete. Budete si tu môcť prezrieť tajomnú symboliku tajných spolkov, vzácne rituálne predmety, oltáre, osobné veci členov rádov, cenné knihy, hodnostné označenie, identifikačné doklady a mnoho ďalších, viac než 700 exponátov.

Tipy na výlet

Hrad Loket
Hrad Loket
Karlove Vary
Karlove Vary
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch