Parkhotel Carlsbad Inn ****

Parkhotel Carlsbad Inn ****

Široká 240/2, Dalovice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Hotel Carlsbad Inn, a.s. IČ: 26270145


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený po dohode s recepciou, pes max. 10 kg
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
15 km
Bežkovanie
10 km

O ubytovaní

Parkhotel Carlsbad Inn **** sa nachádza v príjemnej a pokojnej obci Dalovice, ktorá tvorí predmestie Karlových Varov. Priamo vedľa hotela leží rozľahlý a voľne prístupný zámocký park patriaci k Novému zámku Dalovice (300 m). Centrum najkrajších českých kúpeľov je od hotela vzdialené 3 km. Vydajte sa príjemnou prechádzkou pozdĺž rieky Teplá cez Sadovú kolonádu (3,5 km), Mlýnsku kolonádu (4 km) a Tržní kolonádu (4,2 km) až ku slávnej Vřídelnej kolonáde (4,5 km) s najznámejším karlovarským prameňom Vřídlo. O kúsok ďalej po prúde rieky narazíte tiež na legendárnu budovu Grandohotela Pupp (5 km), od ktorého vás vyvezie lanovka na vrch Výšina přátelství s rozhľadňou Diana (6 km). Ako na dlani uvidíte Karlove Vary aj z ďalších vyhliadok v okolí, napríklad z vyhliadky Karla IV., vyhliadky Tři Kříže (5 km) alebo z Jelenieho skoku (5 km). Za návštevu ďalej rozhodne stojí múzeum Becherovky (3 km), sklárske múzeum Moser (7 km) či hrad Loket (18 km). Vydať sa môžete aj do Krušných hôr, na lanovku na Klínovec je to 15 minút autom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Comfort. K vybaveniu izby patrí okrem veľkej king size postele aj WiFi pripojenie, satelitná televízia, minibar, telefón a písací stôl. Vo vlastnej kúpeľni nájdete toaletné potreby, uteráky a fén. Za príplatok môžete zvoliť aj variant s balkónom.

Náročnejší hostia si môžu priplatiť aj za priestrannejšiu izbu Superior Business, alebo izbu typu Deluxe. Tá disponuje balkónom a veľkými francúzskymi oknami, ktoré izbu presvetľujú a dodávajú jej nádych luxusu.

Na čom si pochutnáte?

V modernej hotelovej reštaurácii s letnou terasaou si každé ráno pobytu pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Večer sa tu podávajú vynikajúce trojchodové večere. Na svoj obľúbený drink môžete zájsť do lobby baru.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je aj privátne wellness s výhľadom do zámockej záhrady. Nájdete tu tureckú a fínsku saunu a tiež vírivku. Dopriať si môžete veľa druhov masáží a relaxačných procedúr.

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Rozhľadňa Diana
Rozhľadňa Diana