Panoráma Hotel Noszvaj ***

Panoráma Hotel Noszvaj ***

Dobó u. 10/A, Noszvaj
Maďarsko

+36 36 780 420

info@panoramahotelnoszvaj.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 3 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
6 km
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Panoráma Hotel Noszvaj *** sa nachádza v dedinke Noszvaj obklopený borovicovými lesmi a vinicami. Hotel leží priamo na úpätí Bukových hôr, ktorých krásy môžete objavovať po mnohých turistických trasách. Kúpeľné mesto Bogács s obľúbeným termálnym kúpaliskom je vzdialené iba 5 km. Blízky Eger (10 km) láka barokovými pamiatkami či stredovekým hradom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s výhľadom do záhrady alebo bukového lesa. Každá izba disponuje televíziou, klimatizáciou, trezorom a vlastnou kúpeľňou so sprchou, fénom a županom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na tradičných maďarských pokrmoch aj regionálnych špecialitách. Zároveň je k dispozícii ponuka chutných jedál pre vegánov. Nezabudnite ochutnať známe miestne vína z egerskej oblasti. Ráno sa posilníte raňajkami vo forme bufetu. V čase obeda si môžete vybrať z jedálneho lístka. Večere sa podávajú servírovanú alebo bufetovou formou.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness nájdete plavecký bazén, dve fínske sauny, infračervenú kabínu, relaxačné lehátka a tepidárium. Jedinečný zážitok prináša vírivka s nádherným panoramatickým výhľadom.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravené špeciálne soľné pieskovisko, detský kútik, herňa i vonkajšie ihrisko. Staršie deti aj dospelí si užijú zábavu pri stolnom futbale, biliarde, stolnom tenise či spoločenských hrách.