O ubytovaní

Poloha rodinného penziónu Limbový dvor vás bezpochyby nadchne. Nachádza sa v úžasnej lokalite Vrbov s dychberúcim výhľadom na Tatry a vyhľadávaným Thermal Parkom Vrbov hneď pri Vrbovskom rybníku len necelé 4 minúty jazdy od penziónu. Nádherné turistické ciele nájdete nielen v okolí, ale napríklad aj v neďalekom Národnom parku Slovenský raj (30 km), navštívte Važeckú jaskyňu (42 km) i Dobšinskú ľadovú jaskyňu (43 km), Štrbské pleso (44 km) či Pieninský národný park (45 km). Ak vás láka história a mestá, navštívte 7,2 km vzdialené mesto Kežmarok s jeho presláveným hradom, ak by vám relax vo Vrbove nestačil, prejdite 15 km do popradského aquacentra Aquacity Poprad. V zime nevynechajte lyžovačku v Ski parku Tatranská Lomnica (18,2 km).

Kde budete spať?

Penzión ponúka moderné ubytovanie v izbách so satelitnou TV s plochou obrazovkou, WiFi pripojením, rádiom a pracovným stolom so stoličkou. V izbách nechýba samostatná kúpeľňa so sprchou. Celková kapacita penziónu je 22 osôb, a teda je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokoj.

Na čom si pochutnáte?

V jedálni penziónu si doprajte chutné raňajky formou bufetu, prípadne i večere. Všetkým hosťom sú však k dispozícii aj vlastné kuchyne s riadom, keby si chceli prichystať niečo sami.

Cestujete s deťmi?

Myslia tu aj na vašich najmenších, v záhrade Limbového dvora sa nachádzajú preliezačky, šmykľavka, hojdačka a malý kolotoč.

Niečo naviac

V spoločenskej miestnosti nájdete kozub, bar, TV a spoločenské hry na vypožičanie. V lete si poseďte na vonkajšej terase s grilom.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jaroslav Hlíva H.) ( - Česko)

Vynikající prostředí penzionu, vynikající strava, bezprostřední přístup obou majitelů penzionu - služby na velmi vysoké úrovni. V penzionu Limbový dvor Vrbov si opravdu odpočinete - majitelé vám splní jakékoliv vaše přání. Vše co bylo uvedeno na kuponu předčilo naše očekávání. Děkujeme majitelům - zvlášť gazdině za velmi příjemný pobyt.

Vynikajúce (Marie K.) ( - Česko)

Byli jsme velmi spokojeni, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno. Majitele penzionu byli velmi ochotní a milí lidé. Vřele doporučujeme ostatním.

Vynikajúce (Josef R.) ( - Česko)

Zařízení jsme navštívili již po druhé. Služby a pobyt v zařízení odpovídal nabídce.