O ubytovaní

Vyrazte na dovolenku do Interhotela America ****, ktorý svojím vzhľadom pripomína parník. Hotel je situovaný v pokojnej zóne na úpätí píseckých hôr v mestskej časti Amerika, podľa ktorej tiež nesie svoj názov. Pri návšteve tohto historického mesta z čias Přemyslovcov, ktorého názov je odvodený od ryžovania piesku, nezabudnite navštíviť ani Putimskú bránu, Hrad v Písku a Kostol Narodenia Panny Márie z 13. storočia. Na výlet ďalej od Písku sa vydajte napríklad necelých 15 km, na Hrad Zvíkov. Na svoje si tu prídu aj športovci, pretože sa v blízkosti hotela nachádzajú futbalové ihrisko, kúpalisko, tenisové kurty a atletický štadión s plážovým volejbalom. Za krásami okolitej prírody môžete vyraziť na bicykli po novovybudovanej cyklotrase, ktorá vedie neďaleko hotela.

Kde budete spať?

V hoteli nájdete komfortne zariadené izby s vlastnou kúpeľňou (WC, sprcha či vaňa a fén) a terasou. Pre hostí sú pripravené kráľovské postele s rozmermi 200x200 cm, WiFi pripojenie, minibar a telefón.

Na čom si pochutnáte?

Milovníci jedla určite ocenia hotelovú reštauráciu Panorama, v ktorej si okrem medzinárodných kulinárskych pochúťok môžu dopriať aj pohár dobrého vína alebo šálku kávy. K dispozícii je tiež hotelový bar a zimná záhrada.

Kde budete relaxovať?

Relaxujte priamo v hoteli - ponúka totiž súkromnú vírivku, infrasaunu, fínsku saunu, krytý bazén s protiprúdom i masáže.

Niečo naviac

V hoteli sa (na objednávku vopred) organizujú hodiny jogy, zumby, pilates, aerobicu aj aqua aerobicu. Môžete si tu prenajať horské bicykle, zahrať hneď pri hoteli tenis alebo bedminton či ďalšie loptové hry.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (David V.) ( - Česko)

Hotel i pokoje starší, ale dostačující. Snídaně a wellness příjemné zpestření.

Vynikajúce (Alena S.) ( - Česko)

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni. Obdrželi jsme vše, jak bylo slíbeno v poukazu. Personál příjemný, hotel čistý, v hotelu byl klid. Strava - snídaně bohaté , večeře velmi chutné.

Vynikajúce (Jana H.) ( - Česko)

V hotelu se nám líbilo, pobyt odpovídal popisu a vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Strava byla dostačující, v hotelu jsme využili místní bazén, který byl prima. Personál byl ochotný. Určitě doporučuju!