Pohádková usedlost Lovětín

Pohádková usedlost Lovětín

Lovětín 17, Nová Včelnice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 17:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
8,8 km

O ubytovaní

Súkromná rezidencia Pohádková usedlost Lovětín sa nachádza v Lovětíně, 10 km od Jindřichovho Hradca, 31 km od Třebone a 50 km od Českých Budějovíc. Ide o rekonštruovanú pôvodnú poľnohospodársku usadlosť, ktorá si však zachovala svoj perfektný nádych. Zároveň je zasadená do krásnej prírody Třeboňska s niekoľkými rybníkmi v blízkom okolí. Preto je tu pobyt úplne jedinečný . Okolie je vhodné pre cykloturistiku v regióne Jindřichohradecka a Českej Kanady, o pamiatky tu však núdza rozhodne nie je. Zámok Jindřichov Hradec (11 km), Červená Lhota (19 km), zrúcanina Landštejn (35 km) či mesto Telč (37 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky vybavenej posedením, televíziou a šatníkovou skriňou. Súčasťou izby je aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a k dispozícii budete mať WiFi pripojenie. Za príplatok sa ubytujte aj v dvojlôžkovej izbe bez prístelky, ktorá je však navyše vybavená chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Obe izby sa nachádzajú na prvom poschodí a majú výhľad do dvora.

Na dovolenku s rodinou môžete zvoliť malý apartmán, ktorý ubytuje až 4 osoby, ďalšie prístelky nie sú možné. K vybaveniu patrí televízia, posedenie, skriňa aj WiFi pripojenie, nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom. Oproti klasickej izbe budete mať navyše k dispozícii plne vybavenú kuchynku aj jedálenský stôl. Z týchto apartmánov je výhľad do záhrady.

Na čom si pochutnáte?

Pohádková usedlost má vlastnú reštauráciu, kde sa však najedia iba ubytovaní hostia. Podávajú sa tu kontinentálne raňajky (8:00 - 9:30 hodín), ktoré zahŕňajú vyprážané vajcia, pečivo, šunku, plátkový a tavený syr, maslo, marmeládu, jogurt a kávu či čaj.

Kde budete relaxovať?

Pohádková usedlost sa pýši aj vlastným wellness zázemím s bazénom, vírivou vaňou a infra saunou. Vypožičať si môžete detskú postieľku aj vysokú stoličku.

Cestujete s deťmi?

K dispozícii sú tu priestranné záhrady na hry detí, alebo relaxáciu pod stromami.

Niečo naviac

V letnej sezóne si dosýta užijete rozkvitnuté záhrady a záhradné sedenie.