Hotel Dobczyce ***

Hotel Dobczyce ***

Jałowcowa 30, Dobczyce
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 20 Zł/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,6 km
Zastávka
2 km

O ubytovaní

Hotel Dobczyce *** sa nachádza uprostred zelene neďaleko brehov jazera Dobczyce, na ktoré je z hotela krásny panoramatický výhľad. V okolí je veľa možností na výlety pešo aj na bicykli. Stačí prejsť most cez rieku Rabu a dostanete sa do malebného historického mestečka Dobczyce. Tu nájdete gotický hrad (2,5 km), kostol sv. Jána Krstiteľa so zvonicou (3 km) a tiež zaujímavý skanzen s ukážkami tradičnej drevenej architektúry (3 km). Vidieť sa rozhodne oplatí neďaleká perla ukrytá v podzemí - soľná baňa Wieliczka (12 km), ktorá mapuje ťažbu soli od stredoveku až do súčasnosti a je pamiatkou UNESCO. Na dosah budete mať aj ďalšiu položku zo Zozname pamiatok UNESCO. Nádherné historické centrum mesta Krakov s hradom Wavel, úchvatným Hlavným Rynkom a židovskou štvrťou Kazimierz je od hotela vzdialené len 30 km. V období Vianoc si v Krakove užijete jedny z najkrajších vianočných trhov v celej Európe. Ak sa zaujímate o históriu, môže pre vás byť zaujímavá návšteva 100 km vzdialeného koncentračného tábora Osvienčim.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou, alebo vo troj či štvorlôžkovom štúdiu. K vybaveniu patrí WiFi pripojenie, televízia a fén.

Na čom si pochutnáte?

V modernej hotelovej reštaurácii si každé ráno pobytu pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Tešte sa aj na servírovanou skoršie večeru. Ak vás cez deň či navečer prepadne hlad či chuť na niečo dobré, je možné objednávať pokrmy zo stáleho jedálneho lístka.

Kde budete relaxovať?

Počas letnej sezóny je v prevádzke veľký vonkajší bazén, pri ktorom si užijete dostatok zábavy i odpočinku.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravený detský kútik plný hračiek.

Niečo naviac

Súčasťou hotela je zázemie na vonkajšie grilovanie, a tiež na športovanie. Nájdete tu kurty na tenis a vonkajšie ihrisko na futbal, basketbal a volejbal.