Hotel Zlatý Orel Ostravice ****

Hotel Zlatý Orel Ostravice ****

Ostravice 242, Ostravice
Česká republika

+420 736 500 090

hotel@zlatyorel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
2,2 km
Zastávka
0,8 km
Zjazdovka
2,7 km

O ubytovaní

Zámocký Hotel Zlatý Orel Ostravice **** je rodinný, horský hotel ležiaci uprostred rozľahlej záhrady s nádherným výhľadom do okolia. Nájdete ho 40 km od Ostravy, pod Lysou Horou - najvyššou horou Beskýd, v obci Ostravice a je úplne ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, páry, milovníkov turistiky i lyžovania. Navštívte vodnú nádrž Šance (2,5 km) alebo sa vydajte na Pustevny (20 km). V zime vás poteší blízkosť Golf & Ski Resortu Ostravice (5,5 km) alebo známeho skiareálu Bílá (13,4 km).

Kde budete spať?

Všetky izby sú premyslené do posledného detailu a majú skvelý štýl. Izby Turist sú situované v podkroví hotelovej časti Zámeček a nájdete v nich dve oddelené lôžka, televíziu, telefón a kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Izby Standard a Rodinné sa nachádzajú v častiach Zámeček a Vila a sú vybavené manželskou posteľou, LCD televízorom, telefónom a kúpeľňou s vaňou či sprchovacím kútom. Rodinné izby majú jedno či dve pevné lôžka navyše - ideálne pre pobyt s celou rodinou.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia ponúka stále menu, víkendové sezónne menu, rýchle občerstvenie pre turistov aj prvotriednu ponuku vín z Vinárstva Kvapil. V lete sa môžete najesť aj na vonkajšej terase.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nájdete tiež wellness časť so saunou, bazénom s tryskami a protiprúdom aj možnosťou masáží. Veľkou špecialitou je tunajšia šungitováá jaskyňa - jedna z dvoch v Českej republike.

Cestujete s deťmi?

Na vonkajšom detskom ihrisku sa zabavia menšie i väčšie deti.