Hotel Victoria ***

Hotel Victoria ***

Borská 19, Plzeň
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
HOTEL VICTORIA s.r.o. IČ: 25233319


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zdarma
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Hotel Victoria *** je zrenovovaný meštiansky dom s bohatou historiou a ideálnou polohou – do historického centra Plzne dokráčate za 10 minút. Užijete si tu pobyt plný relaxácie, poznávania aj zábavy.

Nielen nadšených pivárov určite zaujme expozicia Pivovarského múzea (1,7 km), alebo prehliadka pivovaru Plzeňský Prazdroj (2 km). Potrpíte si na historické pamiatky? Navštívte katedrálu sv. Bartolomeja (1,3 km), Veľkú synagógu (950 m) a jedinečné Loosove interiéry (550 m) s komentovanou prehliadkou. Preskúmať môžete tiež tajomné plzenské podzemie, ktoré je s dĺžkou okolo 20 km jedným z najrozsiahlejších v Českej republice.

Za zábavou sa vydajte do Techmania Science Centra (600 m), DinoParku (3,5 km) s pohyblivými modelmi prehistorických jašterov, Zoologické a botanické záhrady (2,6 km) alebo Air Parku (9,7 km) s rozsiahlou zbierkou lietadiel a tankov z 2. svetovej vojny. Pre odvážlivcov je tu potom ultramoderná motokárová dráha KartArena (1,2 km) a paintballové ihrisko (1,6 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 61 izieb, ktoré sú moderne a pohodlne vybavené. Nechýba LED televízor, WiFi pripojenie, rádio, telefón, trezor, chladnička a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom či vaňou a fénom. Niektoré izby majú aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

V klimatizovanej reštaurácii s barom si pochutnáte na obľúbených českých a medzinárodných špecialitách. Popoludňajšiu šálku kávy či vychladené pivo si v letných mesiacoch môžete užiť na upravenej záhrade s posedením.

Kde budete relaxovať?

Chcete si oddýchnuť? Využite hotelovú saunu, ktorá ponúka dva režimy - biosaunu a fínsku saunu, k dispozícii je aj relaxačná zóna. Vybrať si môžete aj jednu z masáží.

Niečo naviac

Pre milovníkov pohybu je k dispozícii malé fitness centrum s profesionálnymi strojmi. Zahrať si môžete biliard a šípky.