Hotel Tia Monte ***

Hotel Tia Monte ***

Dr. Tschiggfreystrasse 30., Nauders
Rakúsko

+43 5473 86240

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 15 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
13 km
Vzdialenosť od jazera
10 km
Zastávka
0,1 km
Zjazdovka
0,6 km

O ubytovaní

Hotel Tia Monte *** sa nachádza v horskej osade Nauders, ktorá je súčasťou jedného z najkrajších regiónov Rakúska. Západná časť Tirolska je dokonalou destináciou na aktívnu dovolenku v každom ročnom období. Oblasť ponúka mnoho atraktívnych výletných cieľov aj športových možností.

V Tirolsku si užijete tú pravú alpskú idylku. Územie je pokryté horskými vrcholkami a týči sa tu neuveriteľných 500 trojtisícoviek. V okolí Nauders vedie viac ako 300 km značených turistických trás. Stačí si len vybrať, či chcete absolvovať pohodlné potulky prírodou, náročnú vysokohorskú turistiku či vzrušujúce lezenie. Neďaleký vrchol Kleinmutzkopf (4 km) je možné zdolať po svojich, alebo sa nechať vyviezť lanovkou, ktorej stanica je od hotela vzdialená 700 m. Za videnie stoja aj nádherné alpské jazerá Schwarzer See (5 km) a Grüner See (6 km). Priamo v Nauders sa nachádza krásny stredoveký hrad Naudersberg (600 m).

Iba 2 km od hotela začínajú svahy jedného z najobľúbenejších lyžiarskych stredísk v celom Rakúsku. V skiareáli Reschenpass na vás čaká 111 km zjazdových tratí obsluhovaných 24 modernými vlekmi a lanovkami. Bežkári si prídu na svoje na 90 km upravovaných stôp všetkých obťažností. Sánkarov poteší osemkilometrová dráha, jedna z najdlhších v Tirolsku.

Kde budete spať?

Dostatok síl na všetky vysokohorské aktivity načerpáte v dvojlôžkovej izbe s balkónom s rozlohou 30 m². Izby sú vybavené WiFi pripojením, káblovou TV, pohovkou a telefónom. Súčasťou je aj vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Príjemným začiatkom každého dňa pobytu budú bohaté raňajky v bufetovej, alebo servírovanej forme (podľa obsadenosti). V prípade balíčka s polpenziou sa hostia môžu tešiť aj na večeru so 4 chodmi. Na vynikajúcu kávu či obľúbený drink sa vydajte do lobby baru.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou každej správnej aktívnej dovolenky by mal byť aj zaslúžený relax. Užijete si ho v hotelovom wellness centre so saunou, infračervenou kabínou a parným kúpeľom.

Niečo naviac

Vďaka hotelovému fitness sa nemusíte báť, že počas dovolenky vynecháte návštevu posilňovne. Zábava na vás čaká pri stolnom tenise a biliarde.