Hotel Podlesí ***

Hotel Podlesí ***

Podlesí u Sněžného 15, Svratka
Česká republika

606 562 832

hotelpodlesi@seznam.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
0 m
Zástavka
0,7 km
Zjazdovka
9 km

O ubytovaní

Hotel Podlesí *** nájdete v obklopení malebnej zvlnenej krajiny Českomoravskej vrchoviny neďaleko obce Sněžné (2 km). Nádherná príroda v okolí hotela je súčasťou CHKO Žďárské vrchy a okrem lesov a rybníkov sa tu nachádza aj niekoľko skalných útvarov, ako je napríklad Devět skal (10 km), tyři palice (4 km) a Dráteníčky (4 km).. Počas návštevy Vysočiny stojí za návštevu aj historické mesto Polička (20 km) so zachovaným gotickým opevnením a tiež pamiatka UNESCO – pútnický kostol Svätého Jana Nepomuckého na Zelenej hore pri meste Žďár nad Sázavou (22 km). Obľúbenými turistickými cieľmi sú tiež hrad Pernštejn (40 km) a westernové mestečko Šiklův mlýn, a Peklo Čertovina (20 km) kde si užije zábavu celá rodina.

Počas horúcich letných dní sa môžete osviežiť na kúpalisku na neďalekom Milovskom rybníku (2 km). Zimný pobyt je možné si spestriť lyžovaním vo Ski areáli Svratka (9 km).

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie vo dvojlôžkovej izbe typu LUX. Tieto zrekonštruované izby sú vybavené luxusným nábytkom, WiFi pripojením, LED TV, minibarom a kávovarom. V nádhernej mramorovej kúpeľni nájdete fén, župany a papuče.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s letnou terasou a krásnym výhľadom na vysočinskú krajinu na vás budú každé ráno čakať bohaté bufetové raňajky. Počas dňa je možné hlad zahnať pokrmami zo stáleho jedálneho lístka. Večera pre hotelových hostí majú podľa obsadenosti formu bufetu alebo trojchodového menu.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela sú vonkajší aj vnútorný bazén a tiež vírivka a sauna pod holým nebom. Deň si môžete spríjemniť rekondičnou a thajskou masážou.

Pre milovníkov endorfínov sú tu fitness centrum, tenisové kurty a požičovňa športového náčinia. Večernú zábavu si užijete na 2 bowlingových dráhach.

Cestujete s deťmi?

Súčasťou Hotela Podlesí je rozprávková dedinka Podlesíčko s domčekmi rozprávkových postavičiek, škriatkov, trpaslíkov a iných bytostí rozprávkovej ríše. Dedinku je možné navštíviť pri prehliadke a pravidelne sa tu organizujú zábavné programy pre deti.