Hotel Pod Akáty

Hotel Pod Akáty

Dolní Lomná 71, Dolní Lomná
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Obec Dolní Lomná IČ: 00535966


+420733191100

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
10 m
Zjazdovka
1,7 km
Bežkovanie
0,3 km

O ubytovaní

Hotel Pod Akáty leží v malebnej obci Dolná Lomná v údolí Beskýd hneď vedľa Lomňanského múzea. Pre výlety po hrebeňoch hôr v Beskydoch je preto ideálnym východiskovým bodom. Vydať sa môžete do prírodnej rezervácie Mionší (8 km) aj na Velký Polom (9 km) a Velký Stožek (13 km).

Medzi obľúbené atrakcie v okolí patrí aj malá zoo Zemědělský dvorek (2 km) s hospodárskymi zvieratami a dreveným salašom s tradičnými výrobkami, Múzeum Trojmezí v Jablunkove (5,6 km), Múzeum Třineckých železiarní a letné kúpalisko v Třinci (19,2 km), rozhľadne Tetřev (6,8 km), Velká Čantoryje** (23,3 km) a ďalšie.

V zime vyrazte na návštevu jedinečného bežeckého areálu Dolní Lomná (300 m) alebo na lyže do ski areálu Severka (4 km) či ski areálu Mosty pri Jablunkove (10 km). Na dosah budete mať tiež ski areály Javorový vrch (18 km), Zlatník (23,1 km), Gruň (23,9 km), Bílá (27, 7 km) a ďalšie. Na svoje si tak prídu začiatočníci aj pokročilí lyžiari.

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v 15 izbách, ktoré sú komfortne vybavené a majú vlastnú kúpeľňu. Niektoré majú tiež možnosť prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je štýlová reštaurácia zariadená ako salaš, nechýbajú tu drevené prvky a lavice, ovčie kožušiny, masívne lustre a krb, ktorý dodáva priestoru skvelú atmosféru. Pochutnáte si tu na raňajkách formou bufetu aj na lahodných večerách. Kuchári pripravujú predovšetkým špeciality kraja z domácich surovín, ale aj iné mäsité a bezmäsité jedlá, ryby, šaláty a dezerty.

Kde budete relaxovať?

Chcete si báječne oddýchnuť? Len 20 metrov od hotela si môžete dopriať pivný či vínny kúpeľ v štýlových drevených sudoch.