Hotel Park ***

Hotel Park ***

Ostružná 133, Branná
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
300-350 Kč/noc, cena podľa veľkosti psa, veľká rasa iba po dohode s hotelom
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
1 km

O ubytovaní

Dve samostatné, ale tesne susediace budovy Hotela Park **** sa nachádzajú v horskej obci Ostružná v Jeseníkoch. V oblasti Ramzovského sedla, na ktoré z výšky 1 351 m n. m. dohliada vrchol Šeráka, si môžete užiť skvelú dovolenku v lete i v zime.

Jednou zo zaujímavostí okolia sú skvelé výletné ciele. Len asi kilometer od hotela sa môžete vyviezť lanovkou na vrchol Šeráka. Alebo sa vyberte pešo, trasa je dlhá približne 5 km, skúsení terénni cyklisti ju zvládnu aj na bicykli. Zábavu pre deti aj dospelých ponúka letná bobová dráha v športovom areáli Petříkov (2,1 km), dlhá 800 m, vyskúšať si môžete aj lukostreľbu a v zime sa areál mení na lyžiarske stredisko s 3 zjazdovkami.

Oblasť Ramzovej je všeobecne priaznivá pre zimné športy, zjazdovky Skiareálu Ostružná sú vzdialené len 500 m od hotela, 2 km od hotela nájdete Ski Arénu Ramzová s miernym svahom vhodným pre začiatočníkov. Vybrať sa môžete aj do Lyžiarskeho strediska Přemyslov (15,2 km), ktoré patrí k najmodernejším strediskám v Jeseníkoch a okrem modrej, červenej a 2 detských zjazdoviek si môžete pohodlne zajazdiť na bežeckých tratiach s celkovou dĺžkou 13,5 km.

Za pokojnejšou zábavou môžete navštíviť Velké Losiny (22,2 km) s termálnymi kúpeľmi, hradom a papierňou, Lázně Karlova Studánka (34,9 km) alebo mesto Jeseník (13,1 km), kde môžete navštíviť Priessnitzove kúpele, rodný dom Vincenza Priessnitza a ďalšie kultúrne pamiatky spojené so životom a odkazom tohto slávneho lekára a jedného zo zakladateľov vodoliečby.

Kde budete spať?

V hlavnej budove hotela (budova A) sa nachádza 12 izieb a 6 apartmánov, vo vedľajšej budove (budova B) sa môžete ubytovať v jednej z 9 izieb. Všetky izby sú vybavené TV, Wi-Fi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a sušičom vlasov.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si môžete pochutnať na bohatých rautových raňajkách a večer na večeri podávanej s možnosťou výberu z dvoch menu. Súčasťou reštaurácie je aj priestranná terasa a salónik, kde si môžete vychutnať pohár vína alebo vynikajúcu kávu s krásnym výhľadom.

Kde budete relaxovať?

Relaxovať vám pomôže wellness centrum. Relaxujte vo vírivke, fínskej saune, vnútornom krytom bazéne alebo vo vyhrievanom vonkajšom bazéne s morskou vodou s teplotou 32 - 35 °C. Môžete si tiež dopriať rôzne procedúry - zábaly, masáže alebo termoterapiu.

Cestujete s deťmi?

Deti tu nájdu herňu plnú hračiek a vonkajšie ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou a pieskoviskom.

Niečo naviac

V hoteli je k dispozícii gril. Po predchádzajúcej dohode môžete využiť gril a posedenie v krytej pergole. Budete si môcť pripomenúť aj pravidlá stolného tenisu.

Tipy na výlet

Jeseníky
Jeseníky
Králický Sněžník
Králický Sněžník
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně