Hotel Orlík ****

Hotel Orlík ****

Vystrkov 179, Kozárovice
Česká republika

+420 602 359 388

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,5 km

O ubytovaní

Hotel Orlík leží uprostred lesov na ľavom brehu Orlickej priehrady, a je tak perfektným miestom pre aktívnu aj odpočinkovú dovolenku vo vzdialenosti iba 60 km od Prahy.

Brehy priehrady Orlík sú od hotela vzdialené iba 300 m. Počas leta tu môžete využívať hotelovú pláž s barom. Priehrada ponúka nespočetné možnosti trávenia voľného času. Okrem kúpania si na obľúbených plážach, ako je napríklad Charvátska stráň (1,5 km), Velký Vír (7 km) alebo Lavičky (13 km), užijete aj plážový volejbal, vodné bicykle, paddleboard a najrôznejšie vodné športy. Nezabudnuteľné scenérie z vodnej plochy na vás čakajú pri letných vyhliadkových plavbách loďou, v zime je Orlík ideálnou lokalitou pre ľadové korčuľovanie. Na výlet sa vydajte na očarujúci zámok Orlík (9 km) alebo prekrásny hrad Zvíkov (25 km). Nezabudnuteľné výhľady na rieku Vltavu a jej meandre budete mať z vyhliadky Solenická podkova (23 km).

Kde budete spať?

Súčasťou ubytovacieho areálu je hlavná hotelová budova s 11 apartmánmi, recepciou, reštauráciou a wellness. V 200 m vzdialenej budove Garni sú umiestnené priestrannejšie apartmány s väčšou lôžkovou kapacitou a v niektorých prípadoch s vybavenou kuchyňou.

Dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou sa nachádza v hlavnej hotelovej budove. Je vybavená televíziou a WiFi pripojením.

Štvorlôžkový apartmán sa skladá z dvoch oddelených spální, kúpeľne a samostatného WC. Okrem televízie a WiFi pripojenia k apartmánu patrí aj balkón.

Trojlôžkový apartmán Garni disponuje vlastnou kúpeľňou a balkónom. K dispozícii je aj televízia a WiFi pripojenie.

Sedemlôžkový apartmán Garni sa skladá z dvoch spální, vybavenej kuchyne, kúpeľne a samostatné toalety.

Na čom si pochutnáte?

V modernej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na dobrotách českej aj medzinárodnej kuchyne. Deň začnete raňajkami vo forme bufetu. Hlad či chuť je možné zahnať jedlom zo stáleho jedálneho lístka a večer sa potom tešte na dvojchodovú večeru. K dispozícii je aj hotelový bar a záhradná reštaurácia s vonkajším grilom.

Kde budete relaxovať?

Zaslúžená dávka odpočinku a zábavy na vás čaká vo wellness centre vybavenom veľkým vnútorným bazénom, vírivkou, dvoma fínskymi saunami, ochladzovacími bazénikmi a vnútornou aj vonkajšou relaxačnou zónou. Uvoľniť sa môžete aj pri mnohých druhoch profesionálnych masáží.

Niečo naviac

Pre milovníkov endorfínov je v hoteli posilovňa vybavená bežeckými pásmi, šikmou lavicou, rotopedom a činkami.