Na Strži 1660/32,, Praha
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 13:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 900 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od jazera
1,3 km
Zástavka
0,1 km
Aquapark
13 km

O ubytovaní

Hotel Occidental Praha **** sa nachádza v pokojnom prostredí Prahy 4. Vydajte sa na prechádzku na Vyšehrad (3 km) či do Michelského lesa (2 km). Z najbližšej stanice metra (900 m) sa dostanete na Václavské námestie za iba 8 minút. Na dosah budete mať aj ďalšie pražské dominanty ako Staromestské námestie s orlojom (6 km), Karlov most (6 km) a Pražský hrad. Metrom sa ľahko dostanete aj do zoologickej a botanickej záhrady v Troji (13 km). Dokonalý odpočinok aj veľa zábavy si užijete v Aquapalace Čestlice (13 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe typu Superior s krásnym výhľadom na Prahu. Izby sú ladené do príjemných jemných farieb, aby si hostia dokonale oddýchli a načerpali novú energiu po svojom celodennom programe. Všetky útulné izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s fénom a hygienickými potrebami. Nechýba ani písací stôl, trezor a servis na prípravu kávy a čaju.

Na čom si pochutnáte?

Pre hotely zo skupiny Barceló Hotel Group je charakteristický veľký dôraz na vynikajúcu gastronómiu z tých najkvalitnejších ingrediencií. V hotelovej reštaurácii Doré si každé ráno vychutnáte raňajky vo forme bahatého bufetu. Príjemné gastronomické zážitky si odnesiete z i B-Lounge, kde si môžete vyberať z pokrmov à la carte a zo širokej ponuky vynikajúcich vín, liehovín i osviežujúcich koktailov.

Niečo naviac

Aktívni hostia určite ocenia možnosť vstupu do hotelovej posilňovne.