Hotel Occidental Praha ****

Hotel Occidental Praha ****

Na Strži 1660/32,, Praha
Česká republika

+420 296 772 111

praha.booking@occidentalhotels.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 13:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 950 Kč/noc
Bezbariérovosť
Úplná
Parkovanie
Parkovanie 350 Kč/deň (podľa dostupnosti)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od jazera
1,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
13 km

O ubytovaní

Hotel Occidental Praha **** sa nachádza v pokojnom prostredí Prahy 4. Vydajte sa na prechádzku na Vyšehrad (3 km) či do Michelského lesa (2 km). Z najbližšej stanice metra (900 m) sa dostanete na Václavské námestie za iba 8 minút. Na dosah budete mať aj ďalšie pražské dominanty ako Staromestské námestie s orlojom (6 km), Karlov most (6 km) a Pražský hrad. Metrom sa ľahko dostanete aj do zoologickej a botanickej záhrady v Troji (13 km). Dokonalý odpočinok aj veľa zábavy si užijete v Aquapalace Čestlice (13 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe typu Superior s krásnym výhľadom na Prahu. Izby sú ladené do príjemných jemných farieb, aby si hostia dokonale oddýchli a načerpali novú energiu po svojom celodennom programe. Všetky útulné izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s fénom a hygienickými potrebami. Nechýba ani písací stôl, trezor a servis na prípravu kávy a čaju.

Na čom si pochutnáte?

Pre hotely zo skupiny Barceló Hotel Group je charakteristický veľký dôraz na vynikajúcu gastronómiu z tých najkvalitnejších ingrediencií. V hotelovej reštaurácii Doré si každé ráno vychutnáte raňajky vo forme bahatého bufetu. Príjemné gastronomické zážitky si odnesiete z i B-Lounge, kde si môžete vyberať z pokrmov à la carte a zo širokej ponuky vynikajúcich vín, liehovín i osviežujúcich koktailov.

Niečo naviac

Aktívni hostia určite ocenia možnosť vstupu do hotelovej posilňovne.

Overené Travelkingom

“Pobyt sa nám veľmi páčil. Personál na recepcii aj v jedálni hotela bol veľmi milý. Izba Superior bola síce menšia, ale komfortná a moderná s obrovskou posteľou a pekným výhľadom. Najviac nás nadchli raňajky, ktoré boli naozaj nadštandardné - domáce smoothie, lievance s javorovým sirupom, mňam! Veľkou výhodou bolo aj parkovanie zadarmo. Spokojní sme boli aj s výletom do Klementina a Sveta medúz, aj s gastronomickým zážitkom z ukrajinskej reštaurácie. ” Prečítajte si celú recenziu

Nikol Chrástová - Marketingový tím
Osobne overené: Február 2022