Hotel Niemcza Wino & Spa ***

Hotel Niemcza Wino & Spa ***

Strzelińska 8, Niemcza
Poľsko

+48 74 832 53 60

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 50 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
1,2 km
Aquapark
29 km
Zjazdovka
34 km

O ubytovaní

Hotel Niemcza Wino & Spa *** sa nachádza v malebnej obci Niemcza v Dolnom Sliezsku na juhozápade Poľska. Od hraníc s Českom je hotel vzdialený asi 40 km. Pokiaľ hľadáte moderné ubytovanie v pokojnom prostredí a v obklopení prírody, ste tu na správnom mieste.

Budova hotela je zasadená do krásneho veľkého parku, ktorý je ideálny na prechádzky a odpočinok uprostred zelene. Poloha na úpätí Sovích hôr navyše zaisťuje mnoho možností výletov pešo aj na bicykli. V blízkom okolí lákajú k návšteve napríklad preslávené arborétum vo Wojsławiciach (1,5 km), zámocký park Marie a Lecha Kaczyńských (1 km) či Niemczańské vinice. Ďalšími zaujímavými výletnými cieľmi sú cisterciánsky kláštor v Jindřichove (22 km) či nádherné historické mestečko Ząbkowice Śląskie (20 km), kde nájdete napríklad zámok a vyhliadkovú Krivú vežu. Pestré možnosti ponúka aj mesto Vroclav (42 km), ktoré si návštevníkov získa unikátnou architektúrou, množstvom pamiatok a ostrovmi na rieke Odre.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. Súčasťou vybavenia je WiFi pripojenie, LCD televízor, chladnička, pracovný stôl a fén. Izby Superior sú navyše priestrannejšie a navyše majú možnosť prístelky a set na prípravu kávy a čaju.

Na čom si pochutnáte?

Šéfkuchár hotelovej reštaurácie pripravuje modernú kuchyňu z tých najkvalitnejších lokálnych surovín. Každé ráno sa môžete tešiť na raňajky vo forme bufetu. Prípadný hlad počas dňa je možné zahnať jedlom zo stáleho jedálneho lístka reštaurácie. Večere pre hotelových hostí sú servírované a vychutnáte si k nim tiež pohárik výborného vína z Niemczańskej vinice.

Kde budete relaxovať?

SPA & Wellness zóna hotela Niemcza je tým pravým miestom pre nerušený odpočinok a načerpanie nových síl. Vďaka upokojujúcej hudbe a príjemnej vôni budú rozmaznávané všetky vaše zmysly. Nájdete tu vnútorný bazén, vírivku, 2 fínske sauny, parnú kabínu a infra saunu. Nechýba ani relaxačná zóna s pohodlnými ležadlami. Milovníkov odpočinku poteší aj rozmanitá ponuka masáží a liečebných procedúr.

Niečo naviac

Hotel ponúka skvelé zázemie pre všetkých milovníkov športu. Na recepcii je možné zapožičať palice na Nordic Walking či bicykle. V areáli hotela je tenisový kurt a ihrisko na volejbal a basketbal. Zábavu vo vnútri zaistí stolný tenis a futbal.