Hotel N ***

Hotel N ***

Křížové náměstí 62/4, Znojmo
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
CANTARE s.r.o. IČ: 27720365


+420 515 228 164

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 400 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,6 km
Zastávka
50 m

O ubytovaní

Rodinný Hotel N *** je obklopený vinohradmi a nájdete ho v Přímětice, okrajovej časti Znojma. Svojou polohou je tak ideálny najmä na preskúmavanie mesta Znojma a okolia, výhodou je ale aj jeho blízkosť k rakúskym hraniciam.

Hneď vedľa hotela, respektíve prepojená s jeho budovou, je vinná pivnica centra Znovín. A nie len tak hocijaká, pochádza z polovice 18. storočia a patrí k najväčším krížovým pivniciam na svete. Počas pobytu máte jedinečnú možnosť dohodnúť si prehliadku tejto pivnice a ochutnávku vín. Pri objavovaní mesta Znojma sa nezabudnite prejsť ku Znojemskému hradu (3,7 km), ktorý je zároveň sídlom Juhomoravského múzea v Znojme, a k Rotunde svätej Kataríny v jeho areáli. Vystúpte na radničnú vežu (3,5 km) a užite si krásny výhľad na mesto, alebo naopak zíďte hlboko do znojemského podzemia a preskúmajte jeho sieť chodieb.

Za prírodou sa vydajte do Národného parku Podyjí (12 km), prejdite sa okolo vodnej nádrže Znojmo (3,9 km), k vyhliadkam Kráľov stolec (7,5 km) a Sealsfieldov kameň (10,1 km) a pokračujte pozdĺž rieky Dyje na miesto nazývané Papírna u Devíti mlýnů (12,1 km), vyhliadke Devět mlýnů (12 km) a vinici Šobes** (13 km), ktorá je jednou z najstarších a najkvalitnejších v Európe. Môžete si tiež prejsť visuté mosty cez rieku Dyji, Šobeskú lávku (12,4 km) a Lipinsku lávku (13,4 km), tie tu zostali po pohraničnej stráži zo socialistickej éry.

S deťmi vyrazte k hraniciam, do detského zábavného sveta Kinderwelt Hate (15 km) s viac ako 200 atrakciami. Ten je navyše súčasťou nákupnej zóny Freeport, na svoje si tak tu prídu aj milovníci nakupovania. Odvážlivci môžu na svoj program zaradiť aj splavovanie rieky Dyje na kanoe alebo raftoch. Za relaxom si zasa zájdite do termálnych kúpeľov Laa an der Thaya (35 km), kde nájdete bazény s termálnou vodou, krásne sauny, wellness procedúry a zábavný detský svet.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne zariadenej izbe alebo apartmáne ladenom do pestrých farieb. Vyberať môžete z dvojlôžkových (25 m²), trojlôžkových (35 m²) a štvorlôžkových izieb (50 m²), k dispozícii sú aj 2 apartmány až pre 5 osôb (50-65 m²), pokojne teda vyrazte na dovolenku s celou rodinou. V každej izbe budete mať k dispozícii televíziu, minibar a WiFi pripojenie. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s vaňou a toaleta. Niektoré izby navyše disponujú balkónom alebo terasou.

Na čom si pochutnáte?

Hotel má vlastnú štýlovú reštauráciu s barom a vinárňou, kde si každé ráno od 8:00 do 10:00 hodín pochutnáte na raňajkách formou bufetu (v prípade menšej obsadenosti výberom z menu), kde nesmú chýbať raňajkové stálice, ako sú vajíčka v rôznych úpravách, čerstvé údeniny a syry, cereálie jogurty a džemy. Obed si môžete objednať à la carte a na konci dňa (17:00 - 20:00 hodín) vás čaká výdatná trojchodová večera. V ponuke reštaurácie nájdete steaky, špeciality z rýb a mäsa, ale aj bezmäsité jedlá alebo menu pre deti.

Kde budete relaxovať?

Relaxáciu si užijete v hotelovej saune, pre naozaj skvelý zážitok ju doplňte aj profesionálnou masážou, ktorú je možné objednať aj priamo do izby. Vyberať môžete medzi švédskou masážou s podporou lymfatických dráh, relaxačnou masážou s vonnými olejmi a reflexnou masážou chodidiel.