Hotel Mědínek ***

Hotel Mědínek ***

Palackého náměstí 316,, Kutná Hora
Česká republika

+420 327 512 741

hotel@medinek.cz

Check In
od 14:30
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
500 Kč/pobyt
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Zastávka
0,5 km

O ubytovaní

Hotel Mědínek *** sa nachádza priamo v historickom centre mesta Kutná Hora, ktoré je známe ťažbou striebra a je súčasťou kultúrneho dedičstva UNESCO. Priamo v meste nájdete množstvo pamiatok z čias gotiky, renesancie, baroka i novších slohov. Za pár minút chôdze dôjdete napríklad k zachovanému hradu Vlašský dvor (250 m), gotickej pevnosti Hrádek (600 m), do múzea striebra (500 m) a k slávnemu Chrámu svaté Barbory (1 km). V okolí vedie množstvo turistických trás rôznej náročnosti pre peších i cyklistické výlety. Obľúbenými cieľmi turistov sú zrúcanina hradu Sion (10 km), zámok Kačina (8 km) alebo skaly pri Malešove (7 km), ktoré sú rajom pre horolezcov. Nevynechajte ani návštevu Kostnici v Sedleci (3,7 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Superior alebo v rodinnej izbe. Všetky izby sú vybavené satelitnou televíziou, fénom, WiFi pripojením, vlastnou kúpeľňou a samostatnou toaletou. Izby Superior ponúkajú navyše väčšie postele, minibar a zázemie na prípravu čaju a kávy. Rodinná izba zase pohodlne ubytujte rodinu až s 3 deťmi.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Cez deň si môžete z hotelovej reštaurácie objednať pokrmy českej i medzinárodnej kuchyne. Kávu alebo osviežujúci nápoj vám radi pripravia v štýlovom lobby bare. Vzhľadom k polohe priamo v centre mesta sa v okolí nachádza veľa kvalitných reštaurácií, barov, kaviarní a vinární.

Kde budete relaxovať?

Po výletoch si zaslúžite oddych v hotelovom wellness centre, ktorého súčasťou je vírivka, sauna a zóna s pohodlnými ležadlami. Zarelaxovať môžete tiež pri príjemnej masáži.

Cestujete s deťmi?

Deti si užijú veľa zábavy v detskom kútiku, ktorý je súčasťou reštaurácie.