Hotel Lions Plzeň ***

Hotel Lions Plzeň ***

Zborovská 18, Plzeň
Česká republika

+420 377 420 010

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Zastávka
20 m
Aquapark
50 km

O ubytovaní

Pokiaľ chcete spoznať Plzeň a nemať to príliš ďaleko k peknému mestskému parku s cyklotrasami okolo rieky Radbuzy (900 m), k zimnému štadiónu (1,2 km) či priamo do historického centra napríklad s krásnou Katedrálou sv. Bartolomeja (2,6 km), ubytovanie v Hoteli Lions Plzeň *** je tou pravou voľbou. K Plzenskému Prazdroji to budete mať len 2,6 km ak stredovekému plzenskému podzemiu tiež. V bývalých továrenských halách plzenskej Škodovky čaká na všetkých zvedavých návštevníkov Techmania Science Center (2,4 km), nevynechajte ale ani prehliadku najväčšej synagógy v Českej republike – Veľká synagóga sa tiež nachádza v centre vzdialenom 2,6 km od hotela.

Kde budete spať?

Pobyt si užijete v jednej z 15 moderných dvojposteľových izieb s nábytkom z dubového dreva. V každej izbe nájdete LCD televíziu, telefón, pripojenie WiFi, vlastné atypicky riešené sociálne zariadenie a niektoré izby majú aj vaňu. Na treťom poschodí hlavnej budovy je navyše k dispozícii terasa s nádherným výhľadom na Plzeň a hrad Radyni.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia je vychýrená po celej Plzni. Pýši sa výbornými pokrmami českej kuchyne, ktoré tu pripravujú len z kvalitných, čerstvých surovín a bio mäsa z Českého lesa. Zároveň myslia aj na ľudí, ktorí si držia štíhlu líniu a ponúkajú menu podľa zásad zdravého stravovania. Príležitostne organizujú aj degustačné večery, ktorými potešia aj toho najnáročnejšieho hosťa.