Kálvária utca 22/d, Győr
Maďarsko

+36 96 510-800

info@hotel-kalvaria.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie 1 500 HUF/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,1 km
Zástavka
1 km
Aquapark
2,1 km

O ubytovaní

Hotel Kálvária **** sa nachádza v centre nádherného historického mesta Győr, ktoré vás uchváti svojou čarovnou atmosférou a množstvom barokových pamiatok. Nájdete tu aj známy aquapark Rába Quelle (2 km). Na obľúbených miestnych farmárskych trhoch ochutnáte lokálne špeciality i vynikajúce víno. Neďaleké Pannonhalmské arciopátstvo (25 km) je jednou z najstarších maďarských pamiatok a je zapísané na Zozname dedičstva UNESCO. Za nádhernou prírodou sa vyberte do chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km), ktorú môžete preskúmavať pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, LCD televízorom, trezorom, minibarom, WiFi pripojením, telefónom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Carmen pripravujú vynikajúce jedlá maďarskej aj medzinárodnej kuchyne. Ponuka sa mení s ohľadom na sezónnosť. Radi vám tiež pripravia jedlá pre vegetariánov, diabetikov či celiakov. Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Vo večerných hodinách sa v reštaurácii podávajú večere servírované alebo bufetovou formou. Osviežujúci nápoj, výberovú káva a ľahké občerstvenie na vás čaká v Cross Drink bare.

Kde budete relaxovať?

Dokonalý odpočinok zažijete v hotelovom Magnolia Spa, v ktorom nájdete vírivku aj sauny (fínsku, parnú a infra). Dopriať si môžete aj masáž.

Cestujete s deťmi?

V hoteli sú pripravení aj na najmenších hostí. K dispozícii sú detské postieľky, stoličky a vane, hračky, sedačky na bicykle aj detské bicykle. Na dvore hotela je ihrisko.

Niečo naviac

V hotelovom Cross Drink bare na vás okrem obľúbeného nápoja čaká biliard, šípky a stolný futbal. Pre aktívnych jedincov je k dispozícii fitness.