O ubytovaní

Hotel Erzsébet *** sa nachádza v slávnom kúpeľnom mestečku Hévíz. Iba pár minút chôdze od hotela nájdete obľúbené termálne kúpele (400 m) so svetovo najväčším biologicky aktívnym termálnym jazerom. V Hévíze ďalej nájdete obľúbené aquarium (200 m), historické centrum s promenádami a populárnymi farmárskymi trhmi. Vydať sa môžete aj do neďalekého Keszthely (5 km) s nádherným kaštieľom Festeticsovcov a niekoľkými zaujímavými múzeami (marcipánu, hračiek či áut Cadillac). Okolo brehov jazera Balaton (6 km) vedie mnoho turistických trás.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Standard. Izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom, telefónom, rádiom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia ponúka výbornú maďarskú kuchyňu i medzinárodné špeciality, rovnako ako ponuku pre vegetariánov. Podávajú sa tu raňajky formou bufetu aj servírované obedy a večere.

Kde budete relaxovať?

Po dlhom dni si oddýchnete v hotelovom wellnes, kde nájdete fínsku, infra aj parnú saunu a odpočiváreň. K dispozícii sú aj zážitkové sprchy a vírivka. Dopriať si môžete aj niektorú z masáží či kozmetických procedúr.

Hodnotenie od zákazníkov

Štandard (Petr N.) ( - Česko)

Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu deklarováno, ale jak psala v recenzi jedna klientka kulantně, hotel již má vrchol za sebou. My jsme byli hosty již v roce 2017, tehdy vše ok, od té doby se zde čas zastavil. Celkově hotel zanedbaný, personál netečný, někteří působili, že tam jsou za trest, a také se tak chovali. Zvláště jeden (ve 21 hod nás vyhnal z baru, chtěl jít domů). Vrchol byl první noc, ve 00:30 hod na pokoji 105 B začali po pokoji našich přátel běhat štěnice. Vyfoceny na přikrývkách, polštářích. Recepční řekla, že to je běžná věc a dali jim jiný pokoj. V jejich pokoji druhý den byli jiní hosté. Jinak město krásné, i když mimo sezónu, služby, restaurace, lázně vše ok.

Skvelé (Jan N.) ( - Česko)

Strava a personál ok, Wellness pouze sauna, jacuzzi mimo provoz, v páře nešla sprcha.

Vynikajúce (Jindřich G.) ( - Česko)

Z hotelu jsme byli nadšení. Retro prostředí, milý a příjemný personál. Chutné jídlo a blízko do lázní. Rádi si to někdy zopakujeme, jen příště ne okna na autobusové nádraží (i když i to se dalo vydržet).