• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Ubytovanie v elegantnom hoteli hneď oproti Hévízu

Komfortný Hotel Erzsébet *** sa nachádza priamo oproti vstupu do termálnych kúpeľov. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, rádiom, telefónom, trezorom a minibarom. V hoteli nájdete aj podzemné parkovisko.

Hotelová reštaurácia ponúka výbornú maďarskú kuchyňu aj medzinárodné špeciality, rovnako ako ponuku pre vegetariánov. Oblasť Hévízu nadchne predovšetkým milovníkov vína a vínnej turistiky. Mesto je totiž známe nielen vďaka termálnym vodám, ale aj ako vinárska oblasť.


Skvelý relax vo wellness

Nechajte sa rozmaznávať v modernom wellness centre s vírivkou, fínskou saunou, infra saunou, parou a pohodlnými lehátkami. Doprajte si oddych a načerpajte sily do ďalšieho dňa. Na mieste sú k dispozícii aj rôzne kozmetické a liečebné kúry.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jan N.)

Strava a personál ok, Wellness pouze sauna, jacuzzi mimo provoz, v páře nešla sprcha.

Vynikajúce (Jindřich G.)

Z hotelu jsme byli nadšení. Retro prostředí, milý a příjemný personál. Chutné jídlo a blízko do lázní. Rádi si to někdy zopakujeme, jen příště ne okna na autobusové nádraží (i když i to se dalo vydržet).

Skvelé (Jan M.)

Se službami spokojenost, wellness na hotelu nefungoval, strava velmi dobrá, personál přívětivý a ochotný, hluk z autobusového nádraží nepříjemný.