Hotel Benczúr ***

Hotel Benczúr ***

Benczúr u.35., Budapest
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 7 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 4 500 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,9 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
11,5 km

O ubytovaní

Hotel Benczúr *** sa nachádza v centre Budapešti v blízkosti zastávky metra, autobusu i vlaku. Naproti hotela sa rozprestiera krásny park s hradom Vajdahunyad (850 m) a zoologickou i botanickou záhradou (1 km). Na brehu Dunaja nájdete múzeá, reštaurácie a lode ponúkajúce romantickú plavbu. Pri pobyte v maďarskej metropole by ste nemali vynechať návštevu Budínskeho hradu, budovy Parlamentu a Rybárskej bašty (4,5 km). Za vyskúšanie stoja tiež známe termálne kúpele.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe ladenej do historického štýlu. Všetky sú vybavené televíziou, telefónom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Izby Economy majú 16 m² a vďaka možnosti prístelky ubytujú až 3 osoby. Niektoré z izieb sú klimatizované a môžu byť vybavené manželskou posteľou aj oddelenými jednolôžkami. V kúpeľni majú tieto izby vaňu.

Izby Superior sú rovnako veľké (16 m²) a tiež umožňujú prístelku. Na rozdiel od variantu Economy sú ale všetky klimatizované a navyše majú balkón. Aj pri tomto type izieb nájdete manželskú posteľ alebo oddelené lôžka, v kúpeľni je potom sprchovací kút.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si v príjemnej hotelovej reštaurácii Zsolnay vychutnáte bohaté bufetové raňajky. Cez deň si môžete objednávať pokrmy z jedálneho lístka, v ktorom nájdete maďarské aj medzinárodné špeciality v modernom poňatí. V pestrej ponuke nájdete aj ľahké a vegetariánske jedlá.