Hotel Bachledówka ***

Hotel Bachledówka ***

Czerwienne - Bachledówka 353, Czerwienne
Poľsko

+48 182 658 178

rezerwacja@bachledowka.pl

Check In
od 16:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 50 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od kúpeľov
15,5 km
Aquapark
15,6 km
Zjazdovka
2,2 km

O ubytovaní

Hotel Bachledówka *** sa nachádza vo výške takmer 1000 m n. m. v malebnej horskej dedinke Czerwienne. Okrem nádherných výhľadov na Tatry svojim hosťom ponúka moderné ubytovanie a zároveň útulnú atmosféru tradičného horského hotela. Objavte krásy poľskej časti Tatier. Zdolajte najvyššiu poľskú horu Rysy (33 km) alebo bájami opradený Wielki Giewont (19 km). Cyklisti sa môžu vydať k najväčšiemu jazeru Vysokých Tatier - Morskému oku (30 km). Milovníci náročnej vysokohorskej turistiky zaiste neodolajú Orlej prti, čo je najnáročnejší značený chodník celých poľských Tatier. Za parádny lyžovačkou vo Ski Czerwienne (2 km) to budete mať z hotela kúsok!

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej svetlej dvojlôžkovej izbe s výhľadom na okolitú horskú krajinu. Niektoré izby majú balkón a všetky sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou, fénom a kozmetikou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s terasou a krásnym výhľadom na hory si vychutnáte vynikajúce tradičné i medzinárodné pokrmy z najkvalitnejších lokálnych surovín. K jedlu si môžete vybrať pohár zo širokej ponuky vín. Každé ráno sa tešte na bohaté bufetové raňajky. Cez deň aj večer je možné objednávať špeciality z jedálneho lístka priamo v hotelovej reštaurácii Blizej Nieba. Obľúbený nápoj vám v hotelovom bare pripravia profesionálni barmani.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni strávenom v nádhernej horskej prírode si oddýchnete v priestrannom bazéne s krásnym výhľadom na okolité vrchy. Zarelaxovať ďalej môžete v parnej, fínskej alebo aroma saune. Súčasťou wellness je tiež vírivka. Pre ešte príjemnejší zážitok si doprajte profesionálnu masáž alebo niektorú z kozmetických procedúr.

Cestujete s deťmi?

Hotel Bachledówka *** je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku s deťmi. Pre najmenších návštevníkov je pripravená napríklad detská herňa a animačné programy (varenie, divadielko, čítanie rozprávok). Veľa zábavy a hier čaká tiež na veľkom vonkajšom ihrisku. Na malých stravníkov myslia aj v reštaurácii, kde je k dispozícii detské menu a tiež vybavenie ako vysoké stoličky.

Niečo naviac

O zábavu budete mať počas pobytu rozhodne postarané. Zahráte si biliard alebo stolný futbal.

Overené Travelkingom

“Už keď sme prichádzali, nadchlo nás nádherné prostredie, v ktorom je hotel umiestnený. Potešila nás veľká izba v modernom dizajne a tiež parádne wellness centrum s bazénom. Plus dávam aj za výbornú polpenziu - vždy bolo z čoho vyberať a všetko, čo sme skúsili, nám chutilo.”

Nikol Chrástová - Marketingový tím
Osobne overené: Marec 2018