Hotel Aréna ***

Hotel Aréna ***

Družba 1223, Brumov-Bylnice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 12:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,1 km
Zastávka
50 m
Zjazdovka
15 km

O ubytovaní

Hotel Aréna *** nájdete v obci Brumov-Bylnice, ktorá spadá pod oblasť Valašsko, ale zároveň je na pomedzí Bielych Karpát a len kúsok od našich hraníc. Vďaka tomu si môžete užiť krásu hneď niekoľkých populárnych oblastí, ktoré sú plné turistických i cyklistických trás. Na výlet sa vydajte k hradu Brumov (2 km), do čarovnej dedinky Sidonie (11 km), na Vršatské bradlá (21 km) či do Luhačovíc (23 km ) a ZOO Lešná (40 km). Najbližší Lyžiarsky areál Dubečky leží sotva 5 km od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 18 izieb, ktoré ponúkajú dve až štyri lôžka. Každá izba je pohodlne vybavená a je v nej televízor s plochou obrazovkou, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom. Väčšina izieb má tiež klimatizáciu.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa tešte na raňajky, ktoré si vyberiete z raňajkového menu. A z čoho si budete môcť vybrať? Nechýbajú viedenské párky, šunka s vajcami, farmárska klobása, obložený tanier so salámou a syry, müsli s ovocím, croissanty s domácim džemom a maslom, to všetko doplnené o stôl s nápojmi ako je káva, čaj a ďalšie. Tešte sa aj na chutné večere. Špecialitou reštaurácie sú hamburgery, tak vyskúšajte aj jeden z nich. Na kávu a dezert zájdite do hotelovej kaviarne.