Parádny pobyt zažijete v Hoteli Aréna***, ktorý nájdete na Valašsku, ale zároveň na pomedzí Bielych Karpát a len kúsok od slovenských hraníc. Vydajte sa na hrad Brumov, do kúzelnej dedinky Sidonie a na množstvo ďalších krásnych miest. V cene máte skvelé raňajky, chutné večere a 20 % zľavu na burger k tomu. Dieťa do 5 rokov má pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Hotel Aréna *** nájdete v obci Brumov-Bylnice, ktorá spadá pod oblasť Valašsko, ale zároveň je na pomedzí Bielych Karpát a len kúsok od našich hraníc. Vďaka tomu si môžete užiť krásu hneď niekoľkých populárnych oblastí, ktoré sú plné turistických i cyklistických trás. Na výlet sa vydajte k hradu Brumov (2 km), do čarovnej dedinky Sidonie (11 km), na Vršatské bradlá (21 km) či do Luhačovíc (23 km ) a ZOO Lešná (40 km). Najbližší Lyžiarsky areál Dubečky leží sotva 5 km od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 18 izieb, ktoré ponúkajú dve až štyri lôžka. Každá izba je pohodlne vybavená a je v nej televízor s plochou obrazovkou, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom. Väčšina izieb má tiež klimatizáciu.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa tešte na raňajky, ktoré si vyberiete z raňajkového menu. A z čoho si budete môcť vybrať? Nechýbajú viedenské párky, šunka s vajcami, farmárska klobása, obložený tanier so salámou a syry, müsli s ovocím, croissanty s domácim džemom a maslom, to všetko doplnené o stôl s nápojmi ako je káva, čaj a ďalšie. Tešte sa aj na chutné večere. Špecialitou reštaurácie sú hamburgery, tak vyskúšajte aj jeden z nich. Na kávu a dezert zájdite do hotelovej kaviarne.

Hotel Aréna ***

Hotel Aréna ***

Družba 1223 , Brumov-Bylnice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 12:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,1 km
Zastávka
50 m
Zjazdovka
15 km

Tipy na výlet

Biele Karpaty

Biele KarpatyTip na výlet

CHKO Bílé Karpaty sa rozkladá na území bývalých okresov Hodonín, Uherské Hradiště a Zlín a na juhu voľne prechádza do CHKO Biele Karpaty na Slovensku. Pohorie má veľa čo ponúknuť, hlavne pokiaľ ide o miestnu flóru. Biele Karpaty sú pohorím s vysokou biodiverzitou, rastú tu horské aj stepné rastliny, darí sa ale aj mokradiam. K pokladom regiónu patria tunajšie kvetnaté lúky s nezvyčajne veľkým zastúpením orchideí. Spolu s vrcholmi Veľká Javorina (970 m), Chmeľová (925 m) alebo Veľký Lopeník (911 m) tak rozhodne máte pri túrach čo obdivovať.

Kam sa vydať v Bielych Karpatoch:

  • Národná prírodná rezervácia Čertoryje
  • Náučný chodník Moravské Kopanice - krajom Žítkovských bohýň
  • Salaš Travičná - s múzeom kopaničiarskych zrubových stavieb salašov, náučným chodníkom a arborétom
  • Určite nevynechajte ani prírodné kúpalisko Lučina, rozhľadňu na vrchu Travičná alebo náučný chodník Okolo Hrozenka.
Viac informácií
Žítková a žítkovské bohyne
Žítková a žítkovské bohyne
Archeoskanzen Modrá
Archeoskanzen Modrá
Slovácko
Slovácko