Parádny pobyt zažijete v Hoteli Aréna***, ktorý nájdete na Valašsku, ale zároveň na pomedzí Bielych Karpát a len kúsok od slovenských hraníc. Vydajte sa na hrad Brumov, do kúzelnej dedinky Sidonie a na množstvo ďalších krásnych miest. V cene máte skvelé raňajky, chutné večere a 20 % zľavu na burger k tomu. Dieťa do 5 rokov má pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Hotel Aréna *** nájdete v obci Brumov-Bylnice, ktorá spadá pod oblasť Valašsko, ale zároveň je na pomedzí Bielych Karpát a len kúsok od našich hraníc. Vďaka tomu si môžete užiť krásu hneď niekoľkých populárnych oblastí, ktoré sú plné turistických i cyklistických trás. Na výlet sa vydajte k hradu Brumov (2 km), do čarovnej dedinky Sidonie (11 km), na Vršatské bradlá (21 km) či do Luhačovíc (23 km ) a ZOO Lešná (40 km). Najbližší Lyžiarsky areál Dubečky leží sotva 5 km od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 18 izieb, ktoré ponúkajú dve až štyri lôžka. Každá izba je pohodlne vybavená a je v nej televízor s plochou obrazovkou, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom. Väčšina izieb má tiež klimatizáciu.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa tešte na raňajky, ktoré si vyberiete z raňajkového menu. A z čoho si budete môcť vybrať? Nechýbajú viedenské párky, šunka s vajcami, farmárska klobása, obložený tanier so salámou a syry, müsli s ovocím, croissanty s domácim džemom a maslom, to všetko doplnené o stôl s nápojmi ako je káva, čaj a ďalšie. Tešte sa aj na chutné večere. Špecialitou reštaurácie sú hamburgery, tak vyskúšajte aj jeden z nich. Na kávu a dezert zájdite do hotelovej kaviarne.

Hotel Aréna ***

Hotel Aréna ***

Družba 1223 , Brumov-Bylnice
Česká republika

+420 601 234 503

info@hotelbrumov.cz

Check In
od 12:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,1 km
Zastávka
50 m
Zjazdovka
15 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Bielych Karpatoch

Lyžovanie v Bielych KarpatochTip na výlet

Rozlohou i výškou menšie pohorie Biele Karpaty nájdete hneď na česko-slovenskej hranici vedľa ďalších známych českých pohorí Javorníky a Beskydy. Môžete si preto vybrať, či chcete lyžovať na českej, či na slovenskej strane. Lyžiarskych areálov sa tu síce nachádza menej, to však neznamená, že by tunajšie lyžiarske strediská nemali byť kvalitné. Naopak!

Aké lyžiarske areály tu nájdete?

  • Lyžiarsky areál Mikulčin vrch, týčiaci sa do výšky 780 m.n.m, sa so svojimi 2 zjazdovkami a 3 vlekmi radí medzi jedny z najobľúbenejších oblastí zjazdového aj bežeckého lyžovania, školských lyžiarskych výcvikov, zimnej turistiky a rekreácie všeobecne.
  • Menší lyžiarsky areál Dubečky v obci Štítná nad Vláří - Popov zase ponúkne lyžiarom dva moderné vleky v blízkosti stredu obce, z toho hlavný s dĺžkou 650 m a druhý 300 m pre deti a začínajúcich lyžiarov.
  • Do Skiareálu Pechancovy lůky sa vydajte napríklad aj za večerným lyžovaním, čaká tu na vás jedna kvalitná, 400-metrová zjazdovka.
  • Za výučbou lyžovania a snowboardingu sa v Bielych Karpatoch vydajte do SKI Pozděchov. Tri modré zjazdovky s rôznymi dĺžkami potešia každého začínajúceho a mierne pokročilého lyžiara alebo rodinku s deťmi.
Viac informácií
Bežecké lyžovanie Biele Karpaty
Bežecké lyžovanie Biele Karpaty
Biele Karpaty
Biele Karpaty
Rozhľadňa Královec
Rozhľadňa Královec