Hotel Ametyst ****

Hotel Ametyst ****

Jana Masaryka 523/11, Praha
Česká republika

+420 222 921 946

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
16 km

O ubytovaní

Hotel Ametyst ****, ktorý získal ocenenie Hotel roku 2020, sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti Vinohrady na Prahe 2. Do centra mesta je možné dôjsť príjemnou prechádzkou. V pešej vzdialenosti je Václavské námestie s Národným múzeom a Štátnou operou (1,2 km). Pri návšteve Prahy by ste nemali vynechať Staromestské námestie s orlojom (2,6 km), Tancujúci dom (2,3 km), Vyšehrad (2 km) a Pražský hrad (4,4 km). Za nezabudnuteľnými zážitkami môžete vyraziť do Zoo Praha (9,5 km), Aquapalace Praha (17,6 km) alebo do múzea voskových figurín Madame Tussauds (2,5 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Standard. Každá z izieb je vybavená klimatizáciou, WiFi pripojením, LCD televízorom, minibarom, pracovným stolom, bezpečnostným elektronickým trezorom, fénom, vlastnou kúpeľňou a samostatnou toaletou. K pohodliu prispieva aj zázemie pre prípravu kávy a čaju priamo na izbe. Zaujímavosťou je, že hotel je vyzdobený mnohými originálmi umeleckých diel českých, ruských a bulharských maliarov.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa podávajú bohaté raňajky vo forme bufetu. Po celý deň si môžete vybrať zo širokej ponuky nápojov, koktailov, moravských vín, ľahkého občerstvenia a dezertov v hotelovom lobby bare. Za gastronomickými zážitky môžete vyraziť do okolitých vinohradských ulíc, kde nájdete nespočetné množstvo štýlových reštaurácií, kaviarní či bistier.

Kde budete relaxovať?

Po dni strávenom prehliadkou pražských pamiatok vám zaiste príde vhod možnosť odpočinku v hotelovej saune alebo pri masáži. K dispozícii je tiež solárium.

Tipy na výlet

Vianočné trhy v Prahe
Vianočné trhy v Prahe
Praha
Praha
Karlov most a Pražský hrad
Karlov most a Pražský hrad