Hotel Alpina ***

Hotel Alpina ***

Vitranška 12, Kranjska Gora
Slovinsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za 8-12 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od jazera
1,5 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
50 km
Zjazdovka
100 m

O ubytovaní

Hotel Alpina *** sa nachádza v jednom z najznámejších slovinských turistických stredísk Kranjska Gora. Vďaka atraktívnej polohe na úpätí Triglavského národného parku si tu užijete dokonalú letnú aj zimnú dovolenku. Kranjska Gora má zachovalé tradičné vidiecke jadro, ktorému dominuje nádherný kostol Nanebovzatia Panny Márie. Úchvatnú prírodu Julských Álp môžete objavovať pri výletoch pešo aj na bicykli. Turistické trasy vás zavedú napríklad k malebnému jazeru Jasna (1,5 km), na vrcholy hôr Prisojnik (14 km) a Ciprnik (6 km) či na Trojmezdie (9 km), kde sa na hraniciach so Slovinskom stretáva Rakúsko a Taliansko. Hotel leží priamo pod zjazdovkami jedného z najväčších slovinských ski areálov. Rajom pre lyžiarov je zasa neďaleké údolia Sávy, kadiaľ vedú desiatky kilometrov upravovaných bežeckých trás.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete na pohodlnej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. Súčasťou vybavenia je WiFi pripojenie, LCD televízia a telefón.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno pobytu si pochutnáte na bohatých raňajkách vo forme bufetu.Večere sa potom podávajú v partnerskej reštaurácii.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni strávenom v horách zaiste príde vhod oddych v hotelovom SPA. Nájdete tu vírivku, saunu a relaxačnú miestnosť. Dopriať si môžete niektorú z príjemných masáží.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je k dispozícii detský kútik.

Niečo naviac

Nuda vám počas pobytu rozhodne nehrozí. V hoteli nájdete zázemie na biliard a stolný tenis. K dispozícii je hosťom tiež posilňovňa.