ALEXANDRIA Spa & Wellness Hotel ****

ALEXANDRIA Spa & Wellness Hotel ****

ul. Masarykova 567, Luhačovice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Lázně Luhačovice, a.s. IČ: 46347828


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Zastávka
0,9 km

O ubytovaní

ALEXANDRIA Spa & Wellness Hotel **** sa nachádza priamo v centre obľúbeného kúpeľného mesta Luhačovice. V roku 2010 sa dočkal zlomovej rekonštrukcie, ktorá budove navrátila pôvodný prvorepublikový lesk a obohatila ju o novú modernú budovu s najväčším luhačovickým wellness centrom. Hotel je tiež osemnásobným víťazom ankety o najobľúbenejší hotel roka v Zlínskom kraji.

Vďaka skvelej polohe hotela to ku všetkým krásam Luhačovíc budete mať na dosah ruky – k prameňu Ottovka dôjdete behom 8 minút, na Luhačovickú kolonádu za 10 minút ak zámku Luhačovice s krásnou priľahlou záhradou za 13 minút. Určite nevynechajte ani ďalšie lákadlá ako je Hudobný pavilón, priehrada Luhačovice, jazierko lásky alebo napríklad Múzeum Luhačovického Zálesia.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednolôžkovej či dvojlôžkovej izbe kategórie Lux K. Nájdete v ňom pohodlnú posteľ, televíziu, WiFi pripojenie, telefón, minibar, trezor a vlastnú kúpeľňu s vaňou či sprchou, fénom, županom a papučami. Súčasťou izieb je aj klimatizácia a v niektorých navyše balkón, z ktorého si užijete krásny výhľad.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli si môžete užiť zážitkovú gastronómiu v prepychovej francúzskej reštaurácii. Flambovanie pokrmov priamo pri stole patrí k jednému z nezabudnuteľných zážitkov, ktoré tu zažijete. Okrem francúzskej reštaurácie sa tu však nachádza aj druhá hotelová reštaurácia s pokrmami českej a medzinárodnej kuchyne. Práve tu sa každý deň podáva polpenzia formou bufetu. Na drink zase môžete zájsť do lobby baru vo vstupnej hale.

Kde budete relaxovať?

Dve rozľahlé poschodia plné odpočinku, relaxácie a výzdoby podmorského sveta – presne to skrýva wellness centrum hotela. Nájdete tu bazén lemovaný antickými stĺpmi, vnútornú vírivku, Kneippov chodník a relaxačnú zónu s lehátkami a vyhrievanými lavicami. V lete príde vhod vonkajšia relaxačná terasa s ďalšími dvoma vírivkami a parádnym výhľadom na Luhačovice. Vynechať by ste nemali ani saunový svet. Parný, bylinkový a soľný kúpeľ, fínska sauna, orientálny parný kúpeľ Rasul a laconium sa postarajú o dokonalý odpočinok. Nechýba ani ľadová studňa, ochladzovacie sprchy a odpočinková zóna. Aktívnych hostí poteší aj neobmedzený vstup do fitness centra.