Hotel Aldo ***

Hotel Aldo ***

Stromořadí 481, Uničov
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Hotel ALDO s.r.o. IČ: 04487702


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od jazera
5,1 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
32 km
Bežkovanie
11 km

O ubytovaní

Hotel Aldo *** sa nachádza v malebnom mestečku Uničov, ktoré má napriek svojej malej rozlohe veľa čo ponúknuť. Príďte objaviť krásy Hané do podhorí Hrubého a Nízkeho Jeseníka.

V centre Uničova láka k návšteve hneď niekoľko zaujímavých expozícií: Múzeum baroka (500 m), archeologická expozícia Pravek Uničovska (400 m), historické exponáty v múzeu U Vodní branky (440 m) a unikátne múzeum o väzenici Šatlava (600 m). Dominantou hlavného uničovského Masarykovho námestia je 45 m vysoká radničná veža, z ktorej vyhliadkovej plošiny je krásny výhľad. Pokiaľ radi maškrtíte, odporúčame výlet do čokoládovne v neďalekých Troubeliciach (7 km).

K lákavým výletným cieľom v neďalekom okolí patrí impozantný hrad Sovinec (14 km), hrad Bouzov (25 km), hrad Šternberk (16 km) a zámok Úsov (8 km). Za krásami prírody sa vydajte do CHKO Litovelské Pomoraví. Oblasťou tvorenou komplexom lužných lesov a mokraďových lúk s tôňami vás prevedie mnoho značených cyklotrás, napríklad najznámejší Moravský chodník. Zaiste vás nadchne aj mesto Litovel (9 km), ktoré leží na šiestich ramenách rieky Moravy, a tak sa mu prezýva „Moravské Benátky“. Prekrásnu panorámu uvidíte zo 73 m vysokej radničnej vyhliadkovej veže a prezrieť si môžete zbierky Múzea harmoník a Múzea Litovel, ktoré sa venuje tradičným remeslám.

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba s oddelenými posteľami a vlastnou kúpeľňou poskytuje komfortné ubytovanie o rozlohe 25 m². Súčasťou vybavenia je televízia, WiFi pripojenie a stolík s posedením. K izbe patrí aj balkón alebo terasa.

Dvojlôžková izba s prístelkou (25 m²) disponuje manželskou posteľou, televíziou a WiFi pripojením. Súčasťou je aj vlastná kúpeľňa a balkón alebo terasa.

Štvorlôžkové štúdio (25 m²) je vybavené manželskou posteľou, dvoma jednolôžkami, televíziou a WiFi pripojením. Nájdete tu aj kuchynský kút a vlastnú kúpeľňu.

Rodinný apartmán s rozlohou 35 m² sa skladá z dvoch spální s manželskými lôžkami, plne vybavenej kuchynky a priestrannej kúpeľne s vaňou a sprchou. Rozkladaciu pohovku v obývacej časti je možné využiť ako prístelku pre 2 osoby. Súčasťou vybavenia apartmánu je televízia, WiFi pripojenie, chladnička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra.

Na čom si pochutnáte?

Každý deň pobytu zahájite v hotelovej reštaurácii bohaté raňajkami vo forme bufetu. V popoludňajších hodinách je možné objednávať pokrmy zo stáleho jedálneho lístka reštaurácie a na hostí s polpenziou čaká navyše večer servírovaná večera s možnosťou výberu zo 7 jedál.

Kde budete relaxovať?

Za poplatok je možné využiť hotelové wellness, súčasťou ktorého je vírivka a fínska sauna. V letných mesiacoch je v prevádzke vonkajší bazén, kam je pre hostí vstup zadarmo.

Niečo naviac

Ani večer o zábavu núdza nebude - priamo v hoteli si totiž môžete zahrať bowling a biliard.