Hotel Abácie & Wellness ****

Hotel Abácie & Wellness ****

U Abácie 491/2, Valašské Meziříčí
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Zastávka
40 m
Zjazdovka
18 km

O ubytovaní

Hotel Abácie & Wellness je komfortný rodinný hotel na okraji Valašského Meziříčí, ktorý ponúka pohostinnosť, relaxáciu a športové vyžitie na vysokej úrovni. Navyše leží v tak dobrej polohe, že nebudete vedieť, kam sa na výlet vydať skôr. V okolí máte Radhošť (22 km) i Pustevny (26 km), ktoré ponúkajú túry aj lyžovačky, Skanzen v Rožnove pod Radhoštěm (15 km), mesto Štramberk ( 22 km) alebo zrúcaninu hradu Starý Jičín (16 km).

Kde budete spať?

Maximálne pohodlie si užijete v izbe Premium s manželskou posteľou, predsieňou a vlastnou kúpeľňou. Nechýba ani TV či WiFi pripojenie. Drevený nábytok je príjemne nakombinovaný s doplnkami v béžových a vínových farbách.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenziu z čerstvých a lokálnych surovín si v hotelovej reštaurácii naozaj pochutnáte. Hovädzie mäso dodáva do kuchyne priamo majiteľ reštaurácie, ryby sú z miestnych chovov a syry od miestnych farmárov. Ovocie a zeleninu reštaurácia nakupuje od malých poľnohospodárov prevažne z južnej Moravy.

Kde budete relaxovať?

Po túre do Beskýd alebo Hostýnskych vrchov určite navštívte Wellness Abácie s relaxačnou hudbou a intímnym osvetlením. Čaká vás pestrý saunový svet, 2 vírivky, kneippov chodník, tepidárium a dokonca liečebná procedúra kyslíkom alebo tzv. oxygenoterapia. K dispozícii vám bude aj neobmedzený vstup do fitness centra. Ďalej tu nájdete vonkajší bazén, ktorý v otváracej dobe wellness slúži ako ochladzovací bazénik po saunovaní, v lete (mimo otváracej doby wellness) ho však môžete využiť na osvieženie po celý deň.

Niečo naviac

Zahrať si tu môžete bowling alebo sa pretiahnuť pri squashi.

Tipy na výlet

Valašsko
Valašsko
ZOO a zámek Zlín - Lešná
ZOO a zámek Zlín - Lešná
Zlín
Zlín