Hotel Abácie & Wellness ****

Hotel Abácie & Wellness ****

U Abácie 491/2, Valašské Meziříčí
Česká republika

+420 571 613 830

recepce@hotel-abacie.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Zastávka
40 m
Zjazdovka
18 km

O ubytovaní

Hotel Abácie & Wellness je komfortný rodinný hotel na okraji Valašského Meziříčí, ktorý ponúka pohostinnosť, relaxáciu a športové vyžitie na vysokej úrovni. Navyše leží v tak dobrej polohe, že nebudete vedieť, kam sa na výlet vydať skôr. V okolí máte Radhošť (22 km) i Pustevny (26 km), ktoré ponúkajú túry aj lyžovačky, Skanzen v Rožnove pod Radhoštěm (15 km), mesto Štramberk ( 22 km) alebo zrúcaninu hradu Starý Jičín (16 km).

Kde budete spať?

Maximálne pohodlie si užijete v izbe Premium s manželskou posteľou, predsieňou a vlastnou kúpeľňou. Nechýba ani TV či WiFi pripojenie. Drevený nábytok je príjemne nakombinovaný s doplnkami v béžových a vínových farbách.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenziu z čerstvých a lokálnych surovín si v hotelovej reštaurácii naozaj pochutnáte. Hovädzie mäso dodáva do kuchyne priamo majiteľ reštaurácie, ryby sú z miestnych chovov a syry od miestnych farmárov. Ovocie a zeleninu reštaurácia nakupuje od malých poľnohospodárov prevažne z južnej Moravy.

Kde budete relaxovať?

Po túre do Beskýd alebo Hostýnskych vrchov určite navštívte Wellness Abácie s relaxačnou hudbou a intímnym osvetlením. Čaká vás pestrý saunový svet, 2 vírivky, kneippov chodník, tepidárium a dokonca liečebná procedúra kyslíkom alebo tzv. oxygenoterapia. K dispozícii vám bude aj neobmedzený vstup do fitness centra. Ďalej tu nájdete vonkajší bazén, ktorý v otváracej dobe wellness slúži ako ochladzovací bazénik po saunovaní, v lete (mimo otváracej doby wellness) ho však môžete využiť na osvieženie po celý deň.

Niečo naviac

Zahrať si tu môžete bowling alebo sa pretiahnuť pri squashi.