Hospoda na Peci

Hospoda na Peci

142, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
0,3 km

O ubytovaní

V Hospode na Peci *** na vás dýchne tá pravá horská atmosféra ako z krkonošských rozprávok. Budova pochádza už z roku 1773 a aj napriek neskorším stavebným úpravám si zachovala svoj jedinečný charakter. Má navyše skvelú polohu blízko zjazdových a bežeckých tratí a turistických trás vedúcich na hrebene Krkonôš. Nechajte sa vylákať k nejednému výletu. Okrem turistiky po okolitých vrchoch vrátane 8 km vzdialenej Sněžky sa vydajte napríklad na rozhľadňu Černá hora (7,8 km), na výlet do bane Kovárna (5,1 km), na zámok Vrchlabí (18,4 km) alebo do ZOO Dvůr Králové (40,6 km).

Kde budete spať?

Čaká vás ubytovanie v trojlôžkových izbách s prístelkou a v apartmánoch pre 4 - 6 osôb. K zariadeniu každej izby patrí satelitná TV a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Drevený nábytok tu opäť podčiarkuje horskú atmosféru.

Na čom si pochutnáte?

Ako napovedá už samotné prostredie reštaurácia, podáva sa tu najmä česká kuchyňa. Ráno pre vás budú pripravené raňajky formou bufetu. Reštaurácia je k dispozícii aj počas dňa a občerstviť sa tu môžete aj v bare.

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete
Krkonošský národný park v lete
Chodník korunami stromov Krkonoše
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Mumlavské vodopády