Krkonoše sú najväčšie a najobľúbenejšie české hory. Spoznajte ich pekne zblízka a ubytujte sa v Hospode na Peci *** priamo v Peci pod Sněžkou. Posilníte polpenziou v štýlovej krčme a potom vyrazíte spoznávať okolitú prírodu a výletné atrakcie. Priamo pred ubytovaním sa môžete napojiť na chodník vedúci na Sněžku aj ďalšie turistické trasy.

O ubytovaní

V Hospode na Peci *** na vás dýchne tá pravá horská atmosféra ako z krkonošských rozprávok. Budova pochádza už z roku 1773 a aj napriek neskorším stavebným úpravám si zachovala svoj jedinečný charakter. Má navyše skvelú polohu blízko zjazdových a bežeckých tratí a turistických trás vedúcich na hrebene Krkonôš. Nechajte sa vylákať k nejednému výletu. Okrem turistiky po okolitých vrchoch vrátane 8 km vzdialenej Sněžky sa vydajte napríklad na rozhľadňu Černá hora (7,8 km), na výlet do bane Kovárna (5,1 km), na zámok Vrchlabí (18,4 km) alebo do ZOO Dvůr Králové (40,6 km).

Kde budete spať?

Čaká vás ubytovanie v trojlôžkových izbách s prístelkou a v apartmánoch pre 4 - 6 osôb. K zariadeniu každej izby patrí satelitná TV a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Drevený nábytok tu opäť podčiarkuje horskú atmosféru.

Na čom si pochutnáte?

Ako napovedá už samotné prostredie reštaurácia, podáva sa tu najmä česká kuchyňa. Ráno pre vás budú pripravené raňajky formou bufetu. Reštaurácia je k dispozícii aj počas dňa a občerstviť sa tu môžete aj v bare.

Hospoda na Peci

Hospoda na Peci

142 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
1,2 km

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete

Krkonošský národný park v leteTip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií
Chodník korunami stromov Krkonoše
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn