Horský Hotel Vltava ***

Horský Hotel Vltava ***

Strážné 194, Strážné
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,5 km
Aquapark
10,6 km
Zjazdovka
0,7 km

O ubytovaní

Horský Hotel Vltava *** nájdete v známom rekreačnom stredisku Strážné v srdci Krkonôš. Po celý rok si tu užijete krásnu prírodu, pokoj aj mnoho zaujímavých aktivít.

Dominantou Strážneho je evanjelický kostol (1,3 km) s krásnou drevenou výzdobou interiéru. V okolí obce vedie veľa turistických trás rôzne dĺžky a stupne náročnosti. Mnohé z nich sú vhodné aj pre rodiny s malými deťmi a podnecujú v malých návštevníkoch kladný vzťah k prírode. Cez Strážné vedie cyklotrasa „Krkonošská diagonála“, dlhá takmer 70 km, ale môžete si vybrať z celého radu cyklotrás podľa svojho priania a možností. Pri túrach môžete zdolať napríklad najvyššiu českú horu Sněžku (14 km) a ďalšie impozantné vrcholy, ako Luční hora (13 km) alebo Studniční hora (11 km). Veľa možností vyžitia po celý rok ponúka neďaleké stredisko Špindlerův Mlýn (15 km), kde nájdete okrem špičkového lyžiarskeho areálu tiež napríklad aquapark, bobovú dráhu či Múzeum Lega.

Strážné je rajom pre všetkých milovníkov zimných športov. Priamo v obci sa nachádza moderný ski areál Strážné, ktorého svahy sú doslova pár krokov od hotela. Obľúbený lyžiarsky areál Herlíkovice (5 km) je vzdialený pár minút jazdy autom. Vyskúšať môžete tiež zjazdovky v Josefovom Dole (18 km), Janských Lázňach (22 km) alebo v Peci pod Sněžkou (35 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadenej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Na deň v horách je potrebné sa poriadne posilniť, a tak vás každé ráno budú čakať raňajky vo forme bufetu. Večer sa v hotelovej reštaurácii podáva servírovaná večera.

Kde budete relaxovať?

K odpočinku slúži fínska sauna, vírivka a parný kúpeľ.

Cestujete s deťmi?

K zábave malých hostí slúži detské ihrisko s pieskoviskom.

Niečo naviac

Nudiť sa počas pobytu rozhodne nebudete! V spoločenskej miestnosti s televíziou nájdete biliard a stolný futbal. Ďalej je súčasťou hotelového areálu ihrisko na volejbal, vonkajšia terasa s krbom, ohnisko so sedením a nafukovací bazén. Využiť môžete aj možnosti požičania bicyklov a kolobežiek.

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete
Krkonošský národný park v lete
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
Bobová dráha Špindlerův Mlýn
Bobová dráha Špindlerův Mlýn