Horský Hotel Poráč Park ***

Horský Hotel Poráč Park ***

Poráčska dolina, Poráč
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
1,8 km
Aquapark
18,9 km
Zjazdovka
0,3 km

O ubytovaní

Horský Hotel Poráč Park *** sa nachádza v srdci Poráčskej doliny, v kúzelnom prostredí Slovenského raja. Areál rezortu bude ideálny pre aktívnu dovolenku, rodiny s deťmi, turistov aj lyžiarov, nájde sa tu skrátka niečo pre každého.

Radi vyrážate na výlety za kultúrnymi krásami? Vydajte sa na Spišský hrad (34,6 km), zapísaný na Zozname UNESCO, navštívte jeden z najväčších gotických chrámov na Slovensku - kostol sv. Jakuba v Levoči (29,3 km), spoznajte históriu baníctva v Banskom múzeu (210 m) alebo preskúmajte historické obce Markušovce (13,5 km) a Spišská Nová Ves (19,5 km). Z prírodných bohatstiev si nenechajte ujsť najmä planinu a pohorie Galmus s horou Skala (12,3 km) a krasovými jaskyňami, vrátane 177 m dlhej Šarkanovej diery (2 km). V zime si potom urobte výlet k ľadopádu Šikľavá skala (9,6 km), ktorý je ako vystrihnutý zo zimnej rozprávky a patrí k najkrajším v republike.

Radíte sa k športovým nadšencom? Okrem rozmanitých športovísk priamo v rezorte môžete pokoriť aj bohaté cyklotrasy v okolí. Osviežite sa na letnom kúpalisku v Spišskej Novej Vsi (18,9 km), ktoré ponúka aj veľký a malý tobogan. V zime si zase užijete lyžovanie a beh na lyžiach. Najbližší svah – 600 m dlhý Komín, budete mať od hotela vzdialený len 290 m. V okolí nájdete aj Relax center Plejsy (38,5 km) s 9 zjazdovkami, Lyžiarsky areál Krečno (27,2 km) alebo stredisko Mraznica (22,9 km). Bežkári zase môžu otestovať obľúbenú trasu Poráčska dolina - Čierny bocian.

Kde budete spať?

Privíta vás komfortne vybavená izba s interiérom ladeným do neutrálnych farieb a dreveným nábytkom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, televíziu a WiFi pripojenie.

  • Dvojlôžková izba je vybavená manželskou posteľou alebo 2 jednolôžkami, posedením s kreslami a šatníkovou skriňou.

  • Rodinná izba sa skladá z 2 samostatných spální, prepojených kúpeľňou. V každej spálni nájdete dvojlôžkovú posteľ, posedenie s kreslami či taburetkami a šatníkovú skriňu.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii s útulným interiérom plným hrejivého dreva si pochutnáte na tradičných slovenských jedlách, od poctivého vývaru, cez pirohy, až k bryndzovým haluškám. Na bare si potom môžete dať osviežujúci nápoj alebo pohár niečoho ostrejšieho. V priestoroch reštaurácie čakajú aj 2 bowlingové dráhy, biliard a stolný futbal.

Kde budete relaxovať?

Po dni strávenom turistikou či lyžovaním si náležite oddýchnete v miestnom wellness centre. Čaká na vás relaxačný bazén s protiprúdom, fínska sauna, parný kúpeľ, hydromasážna vaňa, vírivka a odpočinková miestnosť. V teplejších mesiacoch vám na relax poslúži aj krásna vonkajšia odpočinková zóna s jazierkom, kde si užijete opaľovanie, oddych na ležadle a úchvatný výhľad do prírody.

Cestujete s deťmi?

Detské ihrisko s drevenými preliezkami, hojdačkami, šmykľavkou a mini detskou lezeckou stenou bude úplným rajom pre najmenších hostí.

Niečo naviac

Väčšie deti a dospelí sa náležite vybláznia na multifunkčnom ihrisku s umelou trávou, tenisovom kurte, plážovom volejbalovom ihrisku, minigolfe, 6 m lezeckej stene a ihrisku s asfaltovým povrchom. Poriadne zabrať vám dá aj vonkajšia workoutová zóna. A pri škaredom počasí vám bude skvelým útočiskom vnútorná telocvičňa.